Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dědečkův malý andílek

17. 4. 2007

Tentokrát těžký to úděl dědečka...

Umřu pomalou a bolestivou smrtí.

Jelikož jsem si na počátku svého života vybral kariéru s velkým množstvím risku, vždycky jsem věděl, že bych chtěl umřít pomalou a bolestivou smrtí.

Dobře, druhá volba je rychlá a mučivá smrt.  

Ano, rychlá a mučivá by byla moje druhá volba, kdybych měl na výběr.

S mým štěstím budu mít pomalou a bolestivou kombinovanou s rychlou a definitivní.
Ano, to je to jediné, co vidím v mé budoucnosti. Pomalou. Bolestivou. Mučivou. Definitivní.

Jsou dny jako tenhle, kdy si přeju, aby byl lord Voldemort zpátky a rozséval kolem kletby a mučení. Procházel se parkem, smířený se smrtí, jak to teď zakusím já. Vězeňské tábory neví nic o šikaně, když se musím smířit se svou rodinou.

Moje rozkošná žena, Narcisa… Asi by chtěla prosadit pomalou a bolestivou smrt. Zanechala by mne v písku, medem by mi natřela celou hlavu, takže by mravenci mohli po malých kouscích vyžírat moji kůži.

Co je to s těma ženskýma?! Proč vždycky bojují tou nejšpinavější a nejtemnější cestou?! Kdyby Temný Pán vybíral víc žen jako Smrtijedky, světlá strana by padla roky předtím.

Můj syn, Draco… Chm, viděl bych ho na dání přednosti rychlému mučení. Bude tak vytočený, že nebude moct ovládat své magické schopnosti. Kontrolu převezmou jeho hormony. Několik vysloveně dobře mířených kleteb bude následovat Avada Kedavra.

Jistě, můžu jenom doufat, že na to Draco přijde první.

Ale moje štěstí vzalo za poslední čtyři roky za své – od desíti k pěti…přesněji ode dne, kdy můj syn přivedl domů svého nového manžela. To byla chvíle jako stvořená, aby mé štěstí zmizelo v odpadní stoce.

Můj zeť, Harry Potter-Malfoy, by nejspíš vybral pomalé umučení. Zanechal by mne v písku, medem by mi natřel celou hlavu, takže by mravenci mohli po malých kouscích vyžírat moji kůži a pak by mne pověsil, počmáral a rozčtvrtil. A abych nějakým nedopatřením nedýchal, vyslal by několik vysloveně dobře mířených kleteb, následovaných Avada Kedavra.

Harry se učil spoustu špinavých temných prokletí, zatímco trénoval pozdější odstranění Pána Zla. Sotva měl nějakou šanci některou z té rozsáhlé kolekce použít. Zná působivý repertoár krutostí, které se dají uvalit na lidské tělo. Bylo mu odepřeno použít některou z nich, když jednoduše zastřelil bývalého Toma Raddlea mým vlastním revolverem…na mé terase…před třemi Vánocemi…

Snad bych se mohl prostě zabít. Sebevražda je lepší než směr mé zhouby. Merline! Jak já si přeju, aby byl Tom zpátky a týral mne a mučil! Cokoliv, co by mne udrželo od střetnutí s mou rodinou. Cokoliv, co by mne udrželo od utrpení z hněvu mé Narcisy, Draca…a Harryho. Pomyšlení, co mi Silný Chlapec udělá, když na to přijde, mi nahání husí kůži.  

Co jsem udělal, že jsem takový hněv zasadil do mé rodiny?

Udělal jsem něco neodpustitelného.

Ztratil jsem dítě.

Ne ‚ztratil jsem dítě‘ jako potratil nebo tak. Tím ‚ztratil jsem dítě‘ myslím, že jsem ztratil svoji milovanou vnučku Lucienne kdesi v Příčné ulici.

 

-*- Dříve v tomto dni -*-

 

Velmi nádherná, i když bezmyšlenkovitá, blondýnka vstrčila hlavu do snídánkového pokoje, zatímco jsem srkal čaj.

„Lucie, drahý…mohl by jsi, prosím, jít dát pozor na Harryho a Draca? Jejich schůzka s Poppy je na desátou a vím, že chtěli pozdravit Brumbála a Severuse před Dracovou kontrolou.“

Vzhlédl jsem od svých volských ok a zeptal se mé otupělé ženy: „Miláčku, proč nemůžeš jít dát pozor na chlapce ty?“

Dokonce měla dost pevné nervy k tomu, aby na mne obrátila ten svůj zářivý úsměv. „Och, blázínku, já už jsem měla být pět minut u kadeřníka. Právě odcházím. Ta-ta!“

A pak zmizela. Pokusil jsem se podívat s veškerou navršenou záští, jež dokáže mé srdce vydat, ale kolem nebyl nikdo, aby to musel snést. Odevzdal jsem se své zkáze a vystoupal do patra, připomenout „chlapcům“ jejich schůzku.

Vážně takovéhle návštěvy pokoje syna nesnáším. V noci, kdy přivedl domů Silného Chlapce jako mého nového zetě, jsem byl vystaven nejhoršímu druhu štěstí, jaké může kdo mít. Byl jsem i svědkem toho nejnesvatějšího aktu ohavnosti. Tak proč by to dnes mělo být jiné…

Dveře do Dracova a Harryho pokoje byly otevřené.

Snad se moje štěstí změnilo. Jak jsem pohlédl do druhé části místnosti, uvědomil jsem si, že moje štěstí je stále stejně špatné. Můj šest měsíců těhotný okouzlující syn byl v posteli, páříce se s Nebelvírským Zlatým Hochem.

Dobře, když už nic, Draco je na špici. Je to hanba, že nebyl na špici šest měsíců předtím, pak bychom nemuseli být v očekávání.  

Mohl bych říct, že ani jeden z mladých mužů nezaznamenal můj příchod. Před čtyřmi lety bych omdlel…nebo začal ohleduplně zvracet. Ale tyhle poslední čtyři roky jsem náhodně svědčil svému synu a jeho manželu skoro ve všech pokojích mého elegantního sídla.

Po jednom takovém zvláště osvíceném setkání jsem jídelní stůl zastrčil do dolního patra, kam jen mohl být zastrčen, a dal ho kompletně přelakovat. Týdny po tom jsem se obezřetně vyhýbal veškerým jídlům v jídelně.

„Otče?! Tys…to…viděl?“

Dobrá, ve skutečnosti viděl a vadí mi to, ale nedali jste mi vlastní možnost to vyjádřit celé čtyři roky.

„Draco, když budeš zamykat dveře, nikdo nebude moct dost nešťastně nakráčet do toho vašeho odporného gaučového rituálu.“

Draco odhrnul Harryho a zabalil své zakulacené tělo do deky. Harry vyskočil z postele a zmizel v koupelně, zamykajíc dveře.

„Draco, projednávali jste ty a Harry někdy přesun do vlastního domu? Budu potěšen jeho zaplacením.“

Draco se odvážil přetočit na mne oči. „Otče, nebuď směšný. Ty víš, že matka nás nikdy nenechá opustit sídlo. A tobě by chyběla Lucy. Byla by tak nešťastná, kdyby na ní dědeček každý volný den nedával pozor.“

 

-*-*-*-*-

 

Musel jsem souhlasit. Nedám dopustit na to malé monstrum. Nechápejte mne špatně. Miluju svoji vnučku, ale ona posunula vykořisťování na novou úroveň. Možná jsem to zavinil…Ne…nemožné, já ji nekazím. Lucienne je slušná a dobře se chová a milující, ale má kolem svých miniaturních tříletých prstíků omotáno víc, než kdokoliv jiný v kouzelnickém světě. To obsáhlo mne. Nedokážu odolat jejím velkým zeleným kukadlům vykukujících z pod světlých, Malfoyovsky blonďatých vlásků.

Lucienne, nebo Lucy, jak jí běžnou přezdívkou říká její otec, je rozkošná malá čarodějka. Není pochyb o tom, že moje vnučka je silná, hlavně potom, co je Harry Zatracený Potter její ‚matka‘. Lucy má nadání, ve třech letech, plnit kouzla a zaříkadla jenom proto, že si to prostě přeje. Poppy a personál u svatého Munga říkají, že je to povětšinou nekontrolovatelná magie, ale oni neznají všechno, co dokáže. Absorbovala všechnu Harryho magii, ještě když byla v děloze. A je dost dobře možné, že vstřebala veškerou Voldemortovu magii, když Harry toho hadotvářního bastarda zabil. ‚Maminka‘ jen znovu nabil své síly během jejího porodu a později přišel na to, že převzal velice vzrostlou kouzelnou moc. Lucienne si občas dokáže ponechat něco z té jeho plně rozvité magie. Tak například, Lucienne se umí přemisťovat…ve třech letech. A ještě bude.

Vím, že to zní neuvěřitelně, ale ona to vážně umí. Máme nějaká rozsáhlá anti-přemisťovací kouzla kolem Malfoyovského sídla a Lucienne je tím pádem odebraná od nějakého nepředvídatelného odchodu. Jediný, kdo ji dokáže kontrolovat, je Harry.

První příklad jejího úkladného zmizení se odehrál téměř před půl rokem. Rozhodla se, že potřebuje navštívit chůvičku Molly ve Weasleyovic Doupěti. Dodnes nevíme, jak to udělala, ale naštěstí nám Molly okamžitě zatelefonovala a ohlásila, že má nečekaného návštěvníka.

Albus, Harry a Severus strávili přes týden nad tím, aby vyrobili zlatý náhrdelník, který vnučka nosí, kdykoliv opouští sídlo. Je to skutečně nádherný šperk, jenž roste s jejím tělem. Jeho primární funkce je usměrňovat její schopnosti, dokud nebude dost stará k jejich zvládnutí.

 

-*-*-*-*-

 

Můj nahý zeť opustil koupelnu a začal cosi hledat mezi hromádkami svého oblečení.

„Musíš tohle dělat?“

Jeho chundelatě černá hlava se na mne přetočila. „Co?“

„Musíš tady kolem chodit neoblečený?“

„Je to můj pokoj. Nemůžeš zaklepat, než vstoupíš? Víš, co Draco a já děláme uvnitř. Rád bych si ověřil, že ťukání odteď používat začneš.“

„Pottere, nikdy jsem neporozuměl tvému zvyku muchlovat se s mým synem.“

„Otče.“

Harry se zasmál. „Jsi pořád vzteklý, protože jsem ti před čtyřmi lety odpravil šéfíka. Není čas se přes to přenést?“

Ano, před čtyřmi lety po mně Malfoyovský Kód Cti vyžadoval, abych přijal svého skoro-prskavku zetě, ačkoliv odstranil zlého Temného Pána. Když si to tak přehrávám, tak jediné, co potřeboval, byl sendvič s burákovým máslem a banány a moji zbraň.

Ach…kde jsou tyhle dny… Vzhůru celou noc…mrzačení a týrání…dny strávené klidným přemýšlením o druzích bolestí z Voldemortových kleteb…ten jednoduchý život.

„Dost toho. Vaše matka mi uložila, že vám mám připomenout setkání s Poppy dnes ráno.“

Draco se vyhrabal z postele poněkud neohrabaným stylem a začal se oblékat. „Och, já zapomněl. Díky, tati. Musíme tam být trochu dřív, aby Poppy prohlédla i Harryho.“

Tuším, že té otázky budu litovat. „Proč to potřebujete?“

„Och…uch…chm, myslíme, že by Harry mohl být znovu těhotný. Měl ranní nevolnosti.“

Skvělý. Protože šukají jako králíčci, budou se jako králíčci množit. Budu srovnáván s Weasleyovýma.  

To bylo podruhé, a snad naposled v mém životě, kdy jsem si dovolil omdlít.

 

-*-*-*-*-

 

Draco se neobtěžoval použít na mne ‚enervate‘, dokud společně s Harrym nebyli připraveni k odchodu.

Podal mi hrnek čaje a řekl: „Molly by měla za několik minut být tady. Lucy si hraje v pokoji. Vylezla z vany a potřebuje obléct. Musíš počkat na Molly, otče. Dneska je totiž skřítčí den. Nikdo další není k dispozici, aby ji pohlídal.“

Ach, ano. SPOŽÚS…další věc, za kterou můžeme děkovat Harrymu a jeho šmejdským kamarádům. Když vzal Harry Potter můj život útokem, jeho přátelé ho následovali. Měl jsem být přítelem Weasleyovic. Nebylo by to tak špatné… Kdybych se chtěl někdy do budoucna stát dalším Temným Pánem, chtěl bych mít Molly Weasleyovou ve svém týmu. Je hrůzostrašná, když se rozohní, správný tyran. Její povaha by mohla Temného Pána ochránit.

Chlapci se krbem přesunuli na Dracovu pravidelnou prohlídku a Harryho…pro Merlina…těhotenský test. Tři Potteřátka pod jednou střechou. A nemám jediných pochyb, že Harry je znovu těhotný. On se snad narodil jen proto, aby plodil. Merlin by ke mně nebyl tak milostivý, jsem pouhý smrtelník.

 

-*-*-*-*-

 

Lucy je moje srdénko. Neříkám to nikomu, ale ona je. Sledoval jsem ze dveří jejího pokoje, jak si hraje. Nechávala levitovat svoje hračky. Byla to neobvyklá směsice předmětů v arabeskách nad její hlavou, a jakmile se zasmála a děťátkovsky rozkřikla, rozutekly se na všechny strany.

„Papá!“ vzlykla a běžela ke mně s otevřenou náručí.

Zdvihl jsem jí a těsně k sobě přivinul. „Dobré ráno, poklade, je čas, abychom tě oblékly. Chůvička Molly to brzičko bude, aby na tě dohlídla, zatímco já půjdu do banky.“

Od předčasného odchodu Pána Zla jsem byl zaměstnán v Hlavní Správě Ředitelů pro Bradavice a Gringottovic kouzelnickou banku. Dnešní ráno měla být naše každoroční schůzka, abychom zkontrolovali inventář, a má účast byla naprosto neodkladná.

„Najdeme ti něco rozkošného, zlatíčko.“

Nejspíš jsem ex-smrtijed. Nejspíš jsem v mém bývalém životě byl krutý, ješitný bastard. Nejspíš jsem takovouhle pohodu nikdy nezměnil, ale je jedna věc, kterou skutečně znám. Vím, jak oblékat…a vím, jak oblékat moji vnučku. Velice stručně: její vlasy jsem svázal a navlékl ji do růžového hedvábí. Je omračující, říkal jsem si v duchu.

Cestou k sobě do pracovny jsem ji vzal za ruku. „Tak pojď, Lucy, počkáme na chůvičku Molly v přízemí.“

Tak fajn, možná, že nejsem expert v odívání své vnučky, ale někdo mi mohl připomenout ten prokletý náhrdelník, jenž je naprostým nezbytným doplňkem jejích šatů.  
 
-*-*-*-*-
 
Šel jsem pozdě na setkání v bance. Ta hrůzostrašná žena mi totiž volala deset minut před tím, aby mi oznámila, že její snacha právě přišla domů a že ona – Molly – ji musí převést ke svatému Mungovi rodit.
Jak se opovažuje přivádět na svět nový život zrovna ve chvíli, kdy ji nejvíc potřebuji.
Bylo jedině dobře, že už Lucy byla ustrojená. Jelikož mi SPOŽÚS odstranil všechen personál na celý den, musel jsem nouzově vzít vnučku s sebou. Po několika hektických minutách hledání jejího vycpaného modrého pětinoha, jemuž říká ‚Šolíchálek‘, jsme uháněli šíleným tempem po Příčné ulici s tak velkou dávkou elegance a klidu, jaké jsem jen byl schopen.
Jen pro zajímavost, její příšerku jsem našel tajně hřadovat na lustru v jídelně.
Počkal jsem, než otevřu dvoukřídlé dveře do konferenčního sálu, a na mou elegantní tvář jsem omítnul Malfoyovský Smrtelný Pohled, vyzívajíc kohokoliv, aby se zmínil o milované tříleté v mé náruči. Jediná známka reakce bylo mírné pozvednutí obočí jednoho goblina. Mnohem víc obočí však vyletělo, když jsem ze své róby vylovil cucací hrnek s dýňovým džusem a předal ho Lucy. Drze hrábla do mého pláště a popadla malou krabici Cheerios, kterou nosím pro každý případ nouze. A tohle byla nouze.
Možná jsem chladnokrevný bastard, ale jsem dobře připravený chladnokrevný bastard.
Lucy se šťastně usadila na zem vedle mé židle a hrála si se svými hračkami. Kdykoliv jsem si všimnul, že modrá hlavička příšerky levituje víš, sešťouchl jsem ji dolů, jakoby zaměňujíc Lucyinu magii s mou vlastní. Tahle rutina se zavedla měsíc předtím v sídle. Bohužel jsem zapomněl, že nejsem v sídle.
Ověřil jsem si to v momentě, kdy se ozvalo ‚Pop‘ přenášení a ujistil jsem se, že nikdo z dospělých neopustil místnost.
Och, jistě, nikdo z dospělých nemohl opustit místnost. Gringottovi měli víc proti-přemisťovacích zarážek než Bradavice. Čarodějové nemůžou jednoduše udělat pop a přemístit se kamkoliv pryč. Jaká pohroma se to mohla stát!
Očividně to ale nic neznamenalo pro mou drahoučkou Lucy.
Protože je dítě Harryho Pottera, nejsilnějšího čaroděje na světě, zmizí si zatraceně odkudkoliv, kdykoliv se jí zachce, bez ohledu na zaklínadla.
Jakmile jsem se otočil, abych zkontroloval mou vnučku, srdce mi spadlo do kalhot. Skoro jsem se pozvracel. (Malfoyové nikdy nezvracejí…nepotí se…uch…nenervují se.) Cucací hrnek tu byl. Cheerios tu byli, dokonce byli rozesety po celé ploše podlahy z černého mramoru. Modrá příšerka Šolíchálek tu byla. Lucy tu avšak nebyla. Lucy byla pryč.
Sakra zatraceně. Jsem mrtvý muž.
 
-*-*-*-*-
 
„Vítejte, Harry, všechno je v nejlepším pořádku, jak jsem slyšel.“
Draco s Harrym prošli k bývalému řediteli a zahrnuli ho milujícím obětím.
„Ano, Albusi, Poppy nám oznámila, že Draco a dítě jsou zdraví.“
„Měl jsem namysli tvoje dobré zprávy, Harry.“
Harry sklouzl pohledem na své rovné břicho. „Jo, jistě, pane. Zdá se, že přibude nějaký další do Pottero-Malfoyovské dynastie asi tak šest měsíců po Dracově miminku.“
Draco se usmál, když si přitáhnul Harryho blíž a položil mu ruce kolem pasu. „Harry tvrdí, že se blížíme dosažení Weasleyovic klanu a jejich finanční situaci. Poppy totiž říká, že budeme mít dvojčata – dvě další dívky. Musíme mít jen jednu dívku navíc a jednoho kluka, aby si můj syn měl s kým hrát.“
„To je úžasné, chlapci. Ve skutečnosti mi před chvilkou Molly Weasleyová volala, aby mi oznámila, že ona a Bill musejí převézt Fleur ke svatému Mungovi rodit. Před koncem dne tu bude další malý Weasleyi.“
Draco a Harry se na sebe rychle podívali. Jestli je Molly u sv. Munga, nemůže být v sídle a dohlížet na Lucy. Takže…KDO hlídá Lucy? Jediná osoba, která zůstala doma byl…Lucius.
Harry se přes sevřené rty neubránil smíchu. Draco se k němu obrátil, jako by byl šílený, ale nakonec se přidal. Mladí čarodějové se vřele objali a usmáli se na staršího.
Harry si setřel slzy z očí a řekl: „Ano, profesore, to je skutečně úžasná zpráva.“
Draco se pokusil zhluboka vydýchat. Právě si představil obrázek otce – jenom otce – s jejich drahocennou dcerou.
Merline, tohle je bezcenný!
Starý ředitel se na oba mladíky pousmál. Bylo hezké, vidět je oba takhle šťastné po tom všem, čím spolu prošli. Byl zázrak, že dokázali najít jeden druhého. Malinko tušil, že se smějí při pomyšlení, jak Lucius propadnul jako rukojmí smrtelnému stisku vnučky.
„Takže, kam se teď chystáte?“
„Máme domluvený oběd s matkou v Příčné ulici. Mohli bychom použít váš krb? Poppy nám nedoporučila přemisťování na dlouhé vzdálenosti.“
„Jistěže, Draco. Použijte moji pracovnu. Heslo je Ledové Myšky.“
 
-*-*-*-*-
 
Příčná ulice se hemží lidmi. Moje zatracené štěstí. Kam by mohla tříletá chtít jít? Prosím, Merline, jen ať je v Příčné ulici! Nenech ji zajít někam dál než tam! Jak znám Lucy je pravděpodobně na jiném kontinentě. Třeba v Austrálii.  
První vývěsní štít, který zachytily moje oči, patřil cukrárně Floriana Fortescua. Mohla by tam být? Rolničky nade dveřmi ohlásily můj příchod. Pokusil jsem se nasadit svůj obvykle tichý a elegantní klid za každé situace.
„Pane Malfoyi, je příjemné vás po tak dlouhé době vidět. Můžu vám nějak pomoci?“
Nechtěl jsem vystrašit toho muže, tak jsem usměrnil své emoce. Všechno v pořádku, lhal jsem. „Dobrý den vám přeji, Fortescue, mám se tu setkat se svým synem a jeho dcerou na zmrzlině. Viděl jste některého z jmenovaných?“ Pokusil jsem se o nejlepší a nejzářivější úsměv. Neměl na něj žádný vliv.
„Neviděl jsem je, pane Malfoyi. Nechcete si sednout a počkat na ně?“
„Ne, ne…myslím, že počkám na tom báječném slunci venku. Vrátíme se brzičko, jak jen jí…uch…je najdu.“ Proklatě, to bylo blízko.
Přehlédnul jsem všechny obchody odshora dolů. V Prvotřídních Potřebách Pro Famfrpál mi nesdělili nic a v Krucáncích a Kaňourech jakbysmet. Nebyla v lékárně nebo ve Zvěřinci a ona…
Och, ne…to přece ne…nemůže být v Obrtlé ulici.
Proběhl jsem ulicí a zahnul do Obrtlé a v tom okamžiku mé tělo narazilo do něčeho vysokého a oděného v černé. Severus. Sakra!
„Luciusi, jaké nečekané překvapení. Jak se s tou svojí malou rodinkou máš?“

Kletbu na tě, Severusi. Byl jsi u začátku toho hororu. Mohl jsi mne nechat ho zabít, když jsem měl možnost.

„Jen skvěle, Severusi. Uch…jak se máš ty?“ Rozhlížel jsem se kolem něj, jestli bych nemohl někde postřehnout Lucy.
Jen tam stál a zíral na mne. Bylo to vážně děsuplné. „Luciusi, hledáš něco? Vypadáš, jakoby tě honil mozkomor.“
Blízko, ale ještě nehoří, Severusi. Jen Lucy – můj osobní mozkomor.  
„Luciusi, copak tě přivádí do Příčné ulice tenhle nádherný den?“
Hergot. On nepůjde pryč. „Och, vždyť víš, jen každoroční schůzka Hlavní Správy Ředitelů banky.“ Velmi pilně jsem snažil udržet klid a nezájem. Moje oči pokračovaly se skenováním třídy, hledaly nějaký znak potíží – potíží, které mohla štvát jen Lucy.
„Luciusi, zdáš se zmatený. Je něco chybně?“
Tak fajn, teď si musím vybrat. Můžu Severovi lhát nebo ho požádat o pomoc. Budu muset kompletně překousnout svou hrdost a doufat, že v něm zrnko dobroty zůstalo. Nu dobrá… „Severusi, potřebuju tvoji pomoc.“
Tohle prohlášení stačilo samo o sobě setřít hloupý úšklebek z jeho tváře. Dobře.
„Co se děje, Luciusi?“
Och, Merline, tohle je tak těžké. „Vypadá to, že jsem něco pozbyl. Něco docela důležitého.“
„Cos ztratil, Lucie?“
Můžu to udělat? Můžu svěřit svůj život do rukou tohohle muže? Kurva! Moje zkáza se nese na rukou Severa Snapea. „Pozbyl jsem Lucienne.“
„Odpusť, ale to znělo, jako bys řekl, že jsi pozbyl Lucienne.“
„Chm…jo.“
„TYS ZTRATIL DÍTĚ! HARRY TĚ ZABIJE, ZKURVENĚ! A TO SE STANE JEDINĚ POTOM, CO TĚ NARCISA A DRACO ROZTRHAJÍ!“
„MYSLÍŠ, ŽE TO NEVÍM?!?!“
Náhle jsem byl obklopen početnou skupinou diváků, jenže sledovali život ubíhající mi před očima. Merline, už mne nech zemřít.
Severus byl velmi zatížený na Lucy. To proto, že byla jeho kmotřenka. Předpokládalo se, že mi pomůže. Proč mi nepomáhá?
Severus si stiskl můstek nosu a poznamenal: „Kde jsi ztratil to dítě?“
Secvakl jsem zuby a pokusil se to vysvětlit. „Neztratil jsem ji. Ona ztratila mne nebo spíše se přenesla pryč od Gringottových, když jsem se nedíval.“
„A co náhrdelník?“
„Náhrdelník?“
„Její…náhrdelník. Magický zabraňovací náhrdelník, nad kterým jsme Albus, Harry a já strávili týden zdokonalováním, takže se nic takového nemohlo stát.“
„Och, tenhle náhrdelník. Musel jsem zapomenout jí ho dát.“
„TY ZATRACENÝ DEBILE! MOHLA BY BÝT KDEKOLIV!“
„MÁM VÝBORNÝ NÁPAD, SEVERE. PROČ NA MĚ NEPŘESTANEŠ ŘVÁT A NEPOMŮŽEŠ MI JI NAJÍT?! CHCI TOHO TOLIK?!!!!!“
Severus přehlédl Obrtlou ulici. „Nezahlédl jsem ji, když jsem přicházel, ale půjdu zpátky do obchodů a podívám se po ní. Jdi zpátky do Příčné a zkontroluj znovu všechny obchody. Když ji nenajdeme, budeme to muset říct Harrymu.“
Merline, ne. Dobře, přinejmenším se nebudu muset trápit hledáním kousíčků někde kol. Budu mrtvý. Harry už na to dohlédne.
„Severusi, sejdeme se za deset minut u vstupu do Obrtlé. Prohlédnu Magickou Zastavárnu, Olivanderovi a vůbec nebude vadit, když taky Gambol & Japes. Jestli tam není, tak vážně netuším, co udělám. Sebevražda začíná vypadat jako velmi milé východisko.“
Můj dlouholetý přítel se rozeběhl temnou, nebezpečnou ulicí, zatímco já se obrátil vlevo do Příčné, abych zkontroloval obchody, jenž jsem nestihl předtím. O deset minut později jsem spěchal na setkání se Severem.
Čistý, jasný hlas za mnou zastavil moje kroky.
„Luciusi?“
Drahý Merline, to je Narcisa.  
Ozval se druhý, napjatý hlas připojený k prvnímu.
„Otče?“
Och, výtečně…Draco je s ní. Takže to znamená…tři…dva…jedna…
„Pane Malfoyi, kde je Lucy?“
Zkurveně. Hergot… Kurva. Do prkna! Jsme mrtvej.  
Vážně jsem se pokusil vypadat elegantní a klidný. Skoro jsem ohleduplně zalhal své rodině, ale hluboko ve svém srdci jsem věděl, že přicházím o život, tak proč se trápit. Vše, nač jsem se zmohl, bylo: „Lucy?“
V tu nejnevhodnější chvíli Severus doběhl ke mně a málem uklouzl, jak vrávoravě zastavil. „Nenašel jsem ji, Luciusi.“
Tohle byl přesně ten moment, kdy jsem si připustil společnost.
Můj nesmírně silný zeť mi do tváře vmetl veškerou svoji pořádnou zlost. Okna řinčela celou Příčnou ulicí. Vývěsní štíty se riskantně roztřepetaly v silném vichru, jenž se zjevil zčistajasna. Hromy a blesky křižovali nebe. Sovy v sovinci začaly vřeštět kvůli pronikavé syrové magii v hustém vzduchu v jinak normálně mírumilovné třídě.
Můj dědic umístil svou křehkou ruku na manželova strnulá ramena.
„Harry, uklidni se. Děsíš otce. Jsem si jistý, že má velmi dobré vysvětlení, jak to, ŽE S NÍM NENÍ LUCY!“ Stříbrné, hormony řízené, démonické oči mne roznesly na kopytech.
V pohodě…chm, můj milovaný synátor pouze odsunul mučení, takže je schopný udělat to sám sobě.  
Severus se ukryl za mne, doufajíc, že mu mé tělo bude dostatečná ochrana. Rezignoval jsem na svou záhubu, sklopil oči a pronesl: „Lucy…“
„Jú, pane Malfoyi!“
Omilostnění? Může někdo zarazit nevyhnutelné?
„Papá! Špušt mi, Žorži!“
Moje dokonalá vnučka, obalená žlutými peříčky a něčím, co vypadalo jako Kanárčí Piškoty, seskočila z náruče Freda…nebo George…Weasleyových a rozeběhla se do mé otevřené náruče. Vzhlédl jsem k tvářím mých dvou zrzavých zachránců.
Merline, teď za svůj život dlužím Zrzounkům.  
‚George‘ pronesl: „Lucy se rozhodla, že už má dost legrace v našem obchodě a že chce svého Papá. Tak jsme mysleli, že je čas naši malou návštěvnici zkrátit. Jsem si jistý, že je natěšená na zmrzlinu, kterou jste jí u Fortescua slíbil.“
Merlin vám žehná, chlapci, a Merlin žehná páně Fortescuovi.  
 
-*-*-*-*-
 
Nyní jsem hrdým akcionářem Weasleyovic Kouzelnických Vtípků. Moje investice jim umožní vyvážet jejich podnik do Prasinek a spojovat mladé z Bradavic.
Jestli v mé rodině někdy přišli na to, co se tenhle den skutečně událo, byli dost milostivý, aby mi to neotřeli o tvář. Jenom mi umožnili žít.
Teďka máme celoroční chůvu, aby dohlížela na Lucienne. Stále se jí snažím pomáhat v domě, když můžu.
Ve skutečnosti vás nyní musím opustit, protože Lucy, zase znovu, nechává vznášet se svého nového bratříčka ze své ohrádky. Smím jen doufat, že malý Jean-Luc je tak mocný, jako jeho sestra a vrátí jí to i s úroky. 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

festivities diodovy prefecture eersten lehkav

(HenisFog, 9. 7. 2021 17:30)

https://clck.ru/VwSRU https://cutt.us/BXEnG https://qps.ru/3ubkB https://clck.ru/VvVWM - https://clck.ru/VvnAn https://cutt.us/ZFGVe https://clck.ru/Vvo7p https://clck.ru/Vwc5e https://cutt.us/AOkFy https://qps.ru/Ty9vC - https://cutt.us/lOEaq https://cutt.us/DHDMt https://qps.ru/8eGNC https://cutt.us/LMaVW https://gee.su/2W4Bs https://qps.ru/cdbvL - https://qps.ru/qnpG6 https://qps.ru/qUwcm https://qps.ru/aFBDt https://qps.ru/qwOT5https://clck.ru/VvqRt https://cutt.us/bLOMF https://gee.su/fZAps https://clck.ru/VvbfQ - https://qps.ru/NMCwq https://gee.su/b2YtZ https://clck.ru/VvHkH https://clck.ru/VvkjF https://clck.ru/VvLqq https://cutt.us/skeSX - https://qps.ru/15lmW https://gee.su/J8wKx https://gee.su/oEeNf https://gee.su/iQEgT https://cutt.us/SqWmJ https://cutt.us/nIGhy - https://clck.ru/Vvy7C https://qps.ru/oR8MO https://gee.su/R3I4x https://qps.ru/jJCMx

Major

(Kennethoxith, 9. 7. 2021 10:28)

This is a unique place for fashionable women's clothing and accessories.
We offer our clients women's clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
https://fas.st/Ujfha

insertions melville klawitter consolidates transsexual

(HenisFog, 9. 7. 2021 8:28)

https://qps.ru/HQtx9 https://clck.ru/VvsEZ https://gee.su/qwVEx https://cutt.us/SQToF - https://gee.su/C5Je7 https://qps.ru/9cBJq https://qps.ru/0Zdk1 https://gee.su/Z6ubD https://gee.su/U2kYR https://qps.ru/aGoIJ - https://cutt.us/MtPWA https://qps.ru/NAer4 https://gee.su/jRdn3 https://gee.su/QoH0h https://clck.ru/VwH8r https://clck.ru/VvJMK - https://gee.su/N9qAm https://gee.su/nFZtO https://qps.ru/NKSzX https://gee.su/i3Qfbhttps://clck.ru/VvP52 https://cutt.us/MdMIp https://cutt.us/SLmGc https://gee.su/tG7zL - https://gee.su/d3rWh https://cutt.us/BhkcK https://cutt.us/Sfwba https://clck.ru/VwfUS https://gee.su/OSIlN https://qps.ru/3M9a7 - https://gee.su/kXb0e https://qps.ru/8izs3 https://cutt.us/bKeCy https://gee.su/kL6vM https://gee.su/0hZkP https://clck.ru/Vvk3u - https://gee.su/NEOau https://clck.ru/Vvve6 https://gee.su/zDyGO https://clck.ru/VvUNL

perifericos havas blask spisovatela silahl

(HenisFog, 8. 7. 2021 23:34)

https://qps.ru/v0x3S https://cutt.us/qhuOQ https://clck.ru/VvxnE https://gee.su/CaGT3 - https://gee.su/T1I2q https://gee.su/RIDXb https://cutt.us/REiWN https://gee.su/RiDUP https://cutt.us/hxCJf https://qps.ru/BxjNE - https://cutt.us/ffyQr https://qps.ru/ZoVeq https://gee.su/HXI8b https://clck.ru/VvN3d https://gee.su/QnbBx https://cutt.us/NdmkQ - https://cutt.us/cFWxS https://clck.ru/Vvehq https://cutt.us/OdbFQ https://clck.ru/VvhuGhttps://qps.ru/M9fxC https://qps.ru/XmjaB https://gee.su/b2YtZ https://gee.su/Ifg6O - https://gee.su/zk9jK https://cutt.us/xrZGj https://qps.ru/Xc3fp https://qps.ru/bi58J https://gee.su/xaLQZ https://clck.ru/VvaCc - https://cutt.us/jEbol https://gee.su/2AuPb https://qps.ru/65wlG https://clck.ru/Vx7de https://cutt.us/XdzcN https://qps.ru/5OPUf - https://cutt.us/KOOgW https://gee.su/Szhm7 https://cutt.us/CgZpW https://gee.su/t75hX

ebook goodman claassen inglehart thnude

(HenisFog, 8. 7. 2021 14:28)

https://clck.ru/VvWMR https://gee.su/meXJK https://clck.ru/VvG3o https://qps.ru/rKS97 - https://clck.ru/VvFjt https://qps.ru/SUcDV https://cutt.us/SjOXJ https://cutt.us/IFaMT https://gee.su/4kWcT https://clck.ru/VvLv6 - https://cutt.us/cHnNQ https://clck.ru/VvMyU https://gee.su/JY7fv https://qps.ru/RV16t https://clck.ru/VvnKZ https://cutt.us/BxXYp - https://clck.ru/Vvkap https://clck.ru/Vw4AP https://clck.ru/VvR6b https://cutt.us/aoQGBhttps://gee.su/x6tAh https://qps.ru/4TC3Y https://clck.ru/VvZjA https://cutt.us/UAykI - https://clck.ru/VwAS3 https://clck.ru/VvWnr https://gee.su/VL0ny https://clck.ru/VvLJU https://gee.su/5dWbx https://qps.ru/Gbe4g - https://cutt.us/GKUkJ https://clck.ru/VvvpN https://clck.ru/VvrLA https://gee.su/3Hadp https://cutt.us/AnDqL https://qps.ru/sBnw8 - https://qps.ru/3jOQo https://qps.ru/0oGlH https://gee.su/pmhn7 https://cutt.us/aCgpe

ficelle agressee berlangganan outgrow usarse

(HenisFog, 8. 7. 2021 5:24)

https://gee.su/i3z7Q https://gee.su/dOYB9 https://clck.ru/VwxLD https://gee.su/eq4Vb - https://gee.su/CM6AV https://cutt.us/oWvaK https://gee.su/0NJdw https://clck.ru/VvHYd https://qps.ru/8YqEd https://cutt.us/uEeKi - https://clck.ru/VvJJp https://cutt.us/vDomU https://qps.ru/Eqg28 https://gee.su/G254X https://clck.ru/VvUEi https://clck.ru/Vvkpc - https://qps.ru/qmbKV https://cutt.us/TVXkJ https://qps.ru/XCYcP https://clck.ru/VvT4dhttps://gee.su/oKzCf https://cutt.us/rTVXP https://qps.ru/C3gAs https://qps.ru/4LARb - https://gee.su/8VleJ https://cutt.us/wlUtP https://cutt.us/wSpYa https://gee.su/dfJwt https://clck.ru/VvwuU https://qps.ru/HdbvO - https://qps.ru/SnlFH https://cutt.us/jrePn https://cutt.us/auXuW https://clck.ru/VvJtU https://clck.ru/VwWYH https://gee.su/N28kz - https://qps.ru/JFbQU https://gee.su/cZhie https://cutt.us/MRAfu https://qps.ru/YkotP

Write me in a dating site!

(LolaTiept, 7. 7. 2021 23:56)

<img src="https://i.imgur.com/ciPA9pa.png">
Hey. I like you.Write me in a dating site!
This is a link to my profile: https://datingforkings.club/

Kiss you

PlaibraSmoocrach

(Keithbew, 7. 7. 2021 1:39)

https://telegra.ph/Nude-Girls-With-Breast-Implants-11-07
https://telegra.ph/Deutsche-Frauen-Ficken-10-31
https://telegra.ph/Asian-Women-Shave-03-28
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Israeli-Girls-Do-Fuck-Videos-03-25
https://telegra.ph/Hot-Girl-Nude-Touches-Her-Nipples-Gif-04-03
https://telegra.ph/Candid-Teen-Beugte-Sich-Гњber-Die-Leggins-11-03
https://telegra.ph/Sweet-Dream-03-29
https://telegra.ph/Rasierte-Penise-10-31
https://telegra.ph/Nude-Pictures-Of-Mongolian-Women-04-04
https://telegra.ph/Sexy-Womqn-Bekommt-Gefickt-In-Der-Ihren-11-04
https://telegra.ph/First-Time-Anal-Porn-Involving-Young-Slut-Lulu-03-28
https://telegra.ph/Schwarze-Schönheit-Mädchen-Porno-11-06
https://telegra.ph/Manga-Sex-10-31
https://telegra.ph/Kv-Porno-11-01
https://telegra.ph/Nude-Images-Of-Nicole-Steinwedell-04-04
https://telegra.ph/Solarium-Porn-03-29
https://telegra.ph/Wwe-Batista-Sex-Xxx-11-01
https://telegra.ph/Brunette-Porn-Video-Involving-Pretty-Young-Babe-03-28
https://telegra.ph/Nackt-Redhead-Young-Boys-11-02
https://telegra.ph/Babes-On-Dirt-Bikes-Naked-04-02
https://telegra.ph/Big-Meaty-Cock-Penetrates-Her-Amateur-Cunt-04-01
https://telegra.ph/Ficken-In-Den-Bergen-10-31
https://telegra.ph/Standard-Sonntag-Schule-Unterricht-FГјr-11-04
https://telegra.ph/Black-Girls-Fucked-In-Heels---Adult-Videos-03-31
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Slippery-When-Wet-03-28
https://telegra.ph/Free-Sport-Porn-Videos-From-Bang-Bros-Network-03-30
https://telegra.ph/Hardcore-Milf-03-27
https://telegra.ph/Jack-Off-Slideshow-Adult-Videos-03-26
https://telegra.ph/Dating-Websites-Гњber-Mir-Beispiele-11-03
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Hardcore-Amateur-Fuck-With-Young-GF-Kelly-03-31
https://telegra.ph/Sex-Mit-Ladyboy-03-28
https://telegra.ph/Ass-Bouncing-Fuck-Blonde-04-02
https://telegra.ph/Images-Of-Gang-Fucking-04-04
https://telegra.ph/Nude-Women-Pussy-Dildo-Sex-03-26
https://telegra.ph/Pink-World-Porno-Website-Hot-Nude-11-06
https://telegra.ph/Wing-Girl-Dating-Tips-Youtube-04-02
https://telegra.ph/Xxx-Sex-Very-Good-03-25
https://telegra.ph/My-Dirty-Hobby-Tube-11-01
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Direkte-MaГџnahmen-Der-Schule-Porno-11-06
https://telegra.ph/Fantastic-Well-Shaped-Babe-Ella-Knox-Gets-Her-03-30
https://telegra.ph/Aussetzen-Nackt-Malaiisch-Gf-03-25
https://telegra.ph/A-Young-Guy-Fucked-A-Mature-Colleague-On-An-03-29
https://telegra.ph/Beste-Dating-Sites-In-Manila-11-03
https://telegra.ph/Boy-To-Girls-Sex-Modal-04-04
https://telegra.ph/Vagina-De-Sasha-Grey-Desnuda-03-26
https://telegra.ph/

Women's Manufacture Backpack

(JasonAdamb, 5. 7. 2021 4:20)

https://geni.us/qX4pKE leather knapsack for females

PlaibraSmoocrach

(Keithbew, 4. 7. 2021 21:33)

https://telegra.ph/Welcome-To-MLB-03-28
https://telegra.ph/Beauty-Porn-Video-With-Amazing-Young-Teen-03-28
https://telegra.ph/Black-Pussy-Weit-Gespreizt-11-02
https://telegra.ph/Russian-Teens-Amanda-And-Ira-Get-Fucked-03-31
https://telegra.ph/Watch-Sex-In-School-Bus-04-01
https://telegra.ph/Naughty-Dom-Punishes-Young-Teen-03-29
https://telegra.ph/Geile-Bella-Rose-Und-Katy-Jayne-Liebt-Zu-Ficken-03-28
https://telegra.ph/Nude-Teen-Girls-Sex-Oral-Anal-Gif-03-25
https://telegra.ph/Porno-Mit-Hott-Kerl-Und-Mollige-Mädchen-11-03
https://telegra.ph/Kurz-Dick-Ficken-Teenager-Shirt-Clip-11-03
https://telegra.ph/Lusty-Black-Head-Katrina-Jade-Brags-How-Her-04-01
https://telegra.ph/Clover-Dating-Site-03-26
https://telegra.ph/Fette-Teen-Porno-03-27
https://telegra.ph/Sexy-Sister-Fake-Nude-03-26
https://telegra.ph/Porn-Mädchen-In-Höschen-11-01
https://telegra.ph/Muscle-Girls-Having-Sex-04-01
https://telegra.ph/Ex-Wife-Pic-Revenge-Nude-03-27
https://telegra.ph/Naked-Green-Haired-Girls-04-02
https://telegra.ph/Latinacndywest-Porn-Videos--Pornhub-04-02
https://telegra.ph/Shemale-Scottish-Porn-03-29
https://telegra.ph/Hardcore-Dildo-Sex-Gif-03-25
https://telegra.ph/Schlamm-Schieben-03-28
https://telegra.ph/Amateur-Schwarz-Nackt-Girls-03-26
https://telegra.ph/Pics-Of-Wwe-Diva-Natalya-Sucking-Cock-04-03
https://telegra.ph/Russian-Slut-And-Her-Asian-Friend-Loves-04-01
https://telegra.ph/Tranny-Hand-Job-Porn-11-11
https://telegra.ph/HeiГџesten-Aktmodell-Bilder-Der-Welt-11-04
https://telegra.ph/Christian-Dating-Kent-Uk-11-02
https://telegra.ph/Juicy-Public-Sex-Nude-Naked-04-04
https://telegra.ph/Nach-Dem-Fick-Verteilt-Der-Pimmel-Seine-Wichse-03-25
https://telegra.ph/Casual-Hook-Up-Project-03-27
https://telegra.ph/Sexy-Latina-Arsch-Video-11-02
https://telegra.ph/POV-Style-Pussy-Fuck-For-Adorable-Brazilian-Babe-04-01
https://telegra.ph/Horny-Doc-And-Naughty-Nurse-Have-Sex-In-The-03-31
https://telegra.ph/Junge-Cutie-Teen-Ass-03-25
https://telegra.ph/Rosario-Stone-HD-Porn-03-29
https://telegra.ph/Wonder-Woman-Homemade-Cost-11-11
https://telegra.ph/Beautiful-Latina-Bombshell-Helps-Celebrate-Cinco-03-27
https://telegra.ph/Nepali-School-Girl-Nude-04-04
https://telegra.ph/POV-Porn-Pics-With-Sexy-Latina-GF-Mia-Martinez-04-01
https://telegra.ph/Tnaflixx-11-01
https://telegra.ph/Rough-Sex-Teens-Xxx-04-01
https://telegra.ph/Scientists-Use-Radioactive-Dating-To-Determine-04-04
https://telegra.ph/Stepmom-Jennifer-Best-Caught-Teen-Couple-03-28
https://telegra.ph/Asshole-Stretched-Wide-Open---Porn-Archive-03-31
https://telegra.ph/Venushgel-Porno-10-31
https://telegra.ph/Weibliche-Masturbation-Larral-11-03
https://telegra.ph/Stubenhocker-Online-Dating-11-02
https://telegra.ph/Free-Wet-And-Wild-Teen-Pussy-Picks-04-02
https://telegra.ph/Photo-Naked-Black-Mens-Sexy-Homemade-04-02

Top games

(ScottLom, 3. 7. 2021 7:13)


Only good sex games for free https://www.myadultonlinegames.com/category/bdsm-porn-games in best quality

шины диски интернет магазин

(Roberthhn, 27. 6. 2021 3:12)

Добрый день друзья

Бурение скважин
В этой статье мы Вам расскажем для чего необходимо бурение и какие виды бурения бывают.

Для чего необходимо бурение скважины?
В загородных постройках, которые находятся на большом расстоянии от централизованных систем, остро встает вопрос персонального водоснабжения. Использование подземных источников позволяет вести автономное существование с максимальным и рациональным уровнем комфорта.

Помимо обеспечения водой, крайне необходимо чтобы вода была и пригодной к употреблению и использованию в домашних условиях. Подземные воды, изолированные толщами горных пород от поверхностного загрязнения, отвечают санитарным нормам, установленным для воды бытового назначения. При дополнительной очистке, проходя через фильтровальное устройство, они приобретают высокое качество. Для того чтобы получить доступ к источникам воды — требуется бурение скважин под воду.

Для определения способа бурения водозаборной скважины на участке нужно правильно определить глубину уровня подземных вод и породы геологического разреза, которые подлежат проходке. Правильно выбранная технология бурения скважин на воду позволит быстро пробурить скважину, избежать аварийных ситуаций при бурении. Наши специалисты выедут на участок и помогут определить вид и способ бурения, который будет оптимальным именно для вашего участка.

Бурение скважины
Бурение скважин — это способ и режим разрушения различных горных пород, очищение ствола скважины и укрепление ее стенок, оборудование водоприемной части.

В процессе бурения будет образовано направленное отверстие цилиндрической формы в породе, которое необходимо для монтажа обсадной колоны. Такая скважина представляет собой гидротехническое сооружение, имеющее круглое сечение, а глубина ее бурения зависит от особенностей грунта. Перед тем, как обустроить водозабор необходимо установить на какой глубине находится, водоносные слои и от этого будет зависеть способ бурения, которое бывает роторным и шнековым.

Виды бурения
Шнековое Бурение — это способ вращательного бурения при котором порода от забоя до верха скважины поднимается при помощи шнека — буровой трубы с наваренной на неё стальной лентой. На нижнем конце первого шнека установлен режущий наконечник, он при вращении разрыхляет почву и по шнеку порода поднимается от забоя до устья скважины. Шнековый способ применяется при бурении неглубоких скважин в песчаных и глинистых породах, а так же в породах средней твердости.

Стоимость такого бурения в нашей компании 55 рублей за метр погонный.

Роторное Бурение (Бурение с промывкой или продувкой). При таком способе бурения используется оборудования вращательного типа. Порода разрушается специальным инструментом долотом. В результате поступательно-вращательных движений, оборудование постепенно заглубляется, а почва из забоя выводится наружу глиняным раствором, водой или сжатым воздухом. Применяется для бурения как мягких, так и твёрдых пород на довольно большую глубину. Скважины, сделанные роторным способом имеют более продолжительный срок службы.

Роторное Бурение в нашей организации стоит 60 рублей за метр погонный.

Виталий и Евгений - специалисты по бурению!

Виталий и Евгений — специалисты по бурению!
Пробурили на двоих не одну сотню скважин с 2006 года! Имея огромный опыт за плечами наши сотрудники нацелены на бурение в максимально короткие сроки, минимизируя ошибки и оперативно решать возникшие трудности на пути к вашей воде! А благодаря собственному автопарку, буровых установок, большого и дружного коллектива мы можем предложить максимально интересные условия для сотрудничества!

Задать интересующие вопросы можно заполнив форму ниже или позвонить нам по телефону:

+375 (29) 186-45-03

Обещаем, Вы не пожалеете!

NUTAKU Coin Hack

(bellepethy, 27. 6. 2021 2:31)

https://dev.azure.com/karekdrolperkins/karekdrolperkins/_workitems/edit/2/

Nutaku is an adult gaming platform with primarily hentai games. Located in Canada, Nutaku offers games with mature content. The platform focuses on browser, downloadable and mobile games,<>] offering microtransactions and purchasable options. As of early 2020, Nutaku had 50 million registered users.<>] Nutaku offers a large pool of 450+<>] free-to-play and paid titles of various genres, including action-adventure, massively multiplayer online game, real-time strategy, tower defense, dating sim, clicker, collectible card game, puzzle, turn-based strategy (TBS), strategy, visual novels, kinetic novels, and virtual reality.

NUTAKU Gold Coin Redeem Code
NUTAKU Free Gold Coin Codes JULY 2021
NUTAKU Free Redeem Codes
NUTAKU Gold Generator 2022
Nutaku Gold Hack JULY 2021
NUTAKU Gold Coin Coupon 2022

восстановление информации с жесткого диска

(Sandrasal, 24. 6. 2021 15:22)

важная информация информация синоним https://www.freelanceuk.com/news/2660.shtml предоставить информацию русская весна только проверенная информация белавтодор оперативная информация https://derbentnews.ru/index.php/novosti-derbenta/5539-v-dagestane-kontraktnik-pogranichnik-otkryl-ogon дополнительная информация
45п45а55

интернет-проект посвященный футболу

(WayneAbeve, 24. 6. 2021 12:12)

https://liverpoolfc.ru/news/126-news/24479-vejnaldum-alisson-spasal-nas-beschislennoe-kolichestvo-raz сайт посвященный футболу

Внимание бонусы Устранение сайтов конкурента только сегодня

(PetrWlasow, 23. 6. 2021 6:27)


Готовы предложить быстрый и эффективный метод ликвидировать веб-сайт конкурента или мошенника.
Применяем действенные технологии:
- Ликвидируем веб-ресурсы по любым ключевым запросам.
- Тысячи спамных беклинков.
- Спамим основной email компании письмами с рассылками
- Понижение позиций сайта в поисковиках по любым коммерческим ключевым словам.
- Используется секретная уникальная технология. Опыт работы больше десяти лет.
- Гарантируем возврат денежных средств через 3 месяца.
- 100% отчет.
- Абсолютная конфиденциальность ваших заказов. Никто про вас не сможет узнать.

Цена 6000py.

Полная отчётность.

Оплата: Qiwi, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Telgrm: @xrumers
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
электронка: support@xrumer.cc
Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

Замечательные фильмы

(Petersox, 20. 6. 2021 21:50)

https://kino-teatr.ua/articles/chto-v-kino-premeryi-nedeli-12-18-dekabrya-4801.phtml - Хорошие киноленты

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(smemy, 19. 6. 2021 11:23)


Follow the link and choose the products for your health

https://bit.ly/3rLBBis

какая скважина для воды лучше

(Donaldkxm, 18. 6. 2021 11:16)

Здравствуйте товарищи
Роторный и шнековый способы бурения. Их отличия.
В зависимости от глубины бурения и типа почвы компания “БухтехСервис” применяет 2 способа бурения.

Роторный способ бурения. Выполняем с помощью передвижной буровой установки УРБ–2а2 на шасси ЗИЛ–131. Применяемый инструмент – шарошечные долота с широким диапазоном диаметров 75–300мм. Благодаря универсальности этого способа с легкостью разрушаются мягкие и твердые горные грунтовые слои.rotornoe-burenie

Вращательную мощность ротор направляет долотом на рабочую колонну. Для удаления разрушенной породы делают промывку через буровой насос с помощью специальных полимеров. После того, как пройдена бурением первая часть скважины, опускают первую обсадную колонну (кондуктор), чтобы перекрыть слабые неустойчивые породы и верхние водоносные горизонты, производят гидроизоляцию затрубного пространства, закачивают в него приготовленную смесь с цементом. Бурение скважины продолжается долотом меньшего диаметра внутри обсадных труб до отмеченной глубины, затем в скважину опускают следующую обсадную колонну или эксплуатационную колонну, которая будет находиться в водоносном слое.

Роторный метод обладает высокой продуктивностью и способностью обрабатывать любой тип почвы, но также и более дорогостоящий нежели шнековый.

Шнековый способ бурения популярен среди населения по причине своей простоты и доступности. Его используют в рыхлой почве и грунте средней твердости. Отличительным в технологии пробуривания шнеком является то, что отсутствует необходимость в промывке водой, так как снятие набившихся разломанных слоев почвы осуществляет шнек. Все дело в скорости обрабатывания. Но если в почве попадутся камни, использование шнека станет проблематично. Рационально использовать этот метод при строительстве скважин малой глубины в почве.

Несомненный плюс в пользу способа с применением шнека – доступная стоимость.

Технология шнекового бурения позволяет добиваться глубины бурения до 40 метров, в том числе и зимой в сильные морозы. Гораздо более глубокие скважины бурят посредством роторного способа. Он справляется с любым грунтом, в то время как шнековый способ позволяет обрабатывать только сухие и не самые твердые виды почв.

У каждого способа свои плюсы и минусы. При выборе способа бурения для своего случая нужно учитывать тип почвы в своей местности, а также климатические условия.

Акция скидки Устранение сайтов конкурента только сегодня

(PetrWlasow, 17. 6. 2021 3:27)


Готовы предложить результативный вариант для "убийства" веб-ресурса вашего конкурента.
Применяем лучшие технологии:
- Уничтожаем интернет-сайты по любым ключам.
- Делаем сотни тысяч спамных беклинков.
- Спамим основной емейл компании письмами регистраций на мошеннических ресурсах
- Устранение позиций онлайн-сайта в поисковике по самым коммерческим ключевым словам.
- Используем уникальные методы. Это известно только нашим экспертам. Десятилетний опыт работы.
- Стопроцентная гарантия возврата денежных средств через три месяца.
- Полный отчет.
- Абсолютная конфиденциальность нашей работы. Про вас и нашу деятельность никто не сможет узнать.

Стоимость услуги $70

Полная отчётность.

Оплата: Qiwi, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телегрм: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
электронка: support@xrumer.cc
Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79

následující »