Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dědečkův malý andílek

17. 4. 2007

Tentokrát těžký to úděl dědečka...

Umřu pomalou a bolestivou smrtí.

Jelikož jsem si na počátku svého života vybral kariéru s velkým množstvím risku, vždycky jsem věděl, že bych chtěl umřít pomalou a bolestivou smrtí.

Dobře, druhá volba je rychlá a mučivá smrt.  

Ano, rychlá a mučivá by byla moje druhá volba, kdybych měl na výběr.

S mým štěstím budu mít pomalou a bolestivou kombinovanou s rychlou a definitivní.
Ano, to je to jediné, co vidím v mé budoucnosti. Pomalou. Bolestivou. Mučivou. Definitivní.

Jsou dny jako tenhle, kdy si přeju, aby byl lord Voldemort zpátky a rozséval kolem kletby a mučení. Procházel se parkem, smířený se smrtí, jak to teď zakusím já. Vězeňské tábory neví nic o šikaně, když se musím smířit se svou rodinou.

Moje rozkošná žena, Narcisa… Asi by chtěla prosadit pomalou a bolestivou smrt. Zanechala by mne v písku, medem by mi natřela celou hlavu, takže by mravenci mohli po malých kouscích vyžírat moji kůži.

Co je to s těma ženskýma?! Proč vždycky bojují tou nejšpinavější a nejtemnější cestou?! Kdyby Temný Pán vybíral víc žen jako Smrtijedky, světlá strana by padla roky předtím.

Můj syn, Draco… Chm, viděl bych ho na dání přednosti rychlému mučení. Bude tak vytočený, že nebude moct ovládat své magické schopnosti. Kontrolu převezmou jeho hormony. Několik vysloveně dobře mířených kleteb bude následovat Avada Kedavra.

Jistě, můžu jenom doufat, že na to Draco přijde první.

Ale moje štěstí vzalo za poslední čtyři roky za své – od desíti k pěti…přesněji ode dne, kdy můj syn přivedl domů svého nového manžela. To byla chvíle jako stvořená, aby mé štěstí zmizelo v odpadní stoce.

Můj zeť, Harry Potter-Malfoy, by nejspíš vybral pomalé umučení. Zanechal by mne v písku, medem by mi natřel celou hlavu, takže by mravenci mohli po malých kouscích vyžírat moji kůži a pak by mne pověsil, počmáral a rozčtvrtil. A abych nějakým nedopatřením nedýchal, vyslal by několik vysloveně dobře mířených kleteb, následovaných Avada Kedavra.

Harry se učil spoustu špinavých temných prokletí, zatímco trénoval pozdější odstranění Pána Zla. Sotva měl nějakou šanci některou z té rozsáhlé kolekce použít. Zná působivý repertoár krutostí, které se dají uvalit na lidské tělo. Bylo mu odepřeno použít některou z nich, když jednoduše zastřelil bývalého Toma Raddlea mým vlastním revolverem…na mé terase…před třemi Vánocemi…

Snad bych se mohl prostě zabít. Sebevražda je lepší než směr mé zhouby. Merline! Jak já si přeju, aby byl Tom zpátky a týral mne a mučil! Cokoliv, co by mne udrželo od střetnutí s mou rodinou. Cokoliv, co by mne udrželo od utrpení z hněvu mé Narcisy, Draca…a Harryho. Pomyšlení, co mi Silný Chlapec udělá, když na to přijde, mi nahání husí kůži.  

Co jsem udělal, že jsem takový hněv zasadil do mé rodiny?

Udělal jsem něco neodpustitelného.

Ztratil jsem dítě.

Ne ‚ztratil jsem dítě‘ jako potratil nebo tak. Tím ‚ztratil jsem dítě‘ myslím, že jsem ztratil svoji milovanou vnučku Lucienne kdesi v Příčné ulici.

 

-*- Dříve v tomto dni -*-

 

Velmi nádherná, i když bezmyšlenkovitá, blondýnka vstrčila hlavu do snídánkového pokoje, zatímco jsem srkal čaj.

„Lucie, drahý…mohl by jsi, prosím, jít dát pozor na Harryho a Draca? Jejich schůzka s Poppy je na desátou a vím, že chtěli pozdravit Brumbála a Severuse před Dracovou kontrolou.“

Vzhlédl jsem od svých volských ok a zeptal se mé otupělé ženy: „Miláčku, proč nemůžeš jít dát pozor na chlapce ty?“

Dokonce měla dost pevné nervy k tomu, aby na mne obrátila ten svůj zářivý úsměv. „Och, blázínku, já už jsem měla být pět minut u kadeřníka. Právě odcházím. Ta-ta!“

A pak zmizela. Pokusil jsem se podívat s veškerou navršenou záští, jež dokáže mé srdce vydat, ale kolem nebyl nikdo, aby to musel snést. Odevzdal jsem se své zkáze a vystoupal do patra, připomenout „chlapcům“ jejich schůzku.

Vážně takovéhle návštěvy pokoje syna nesnáším. V noci, kdy přivedl domů Silného Chlapce jako mého nového zetě, jsem byl vystaven nejhoršímu druhu štěstí, jaké může kdo mít. Byl jsem i svědkem toho nejnesvatějšího aktu ohavnosti. Tak proč by to dnes mělo být jiné…

Dveře do Dracova a Harryho pokoje byly otevřené.

Snad se moje štěstí změnilo. Jak jsem pohlédl do druhé části místnosti, uvědomil jsem si, že moje štěstí je stále stejně špatné. Můj šest měsíců těhotný okouzlující syn byl v posteli, páříce se s Nebelvírským Zlatým Hochem.

Dobře, když už nic, Draco je na špici. Je to hanba, že nebyl na špici šest měsíců předtím, pak bychom nemuseli být v očekávání.  

Mohl bych říct, že ani jeden z mladých mužů nezaznamenal můj příchod. Před čtyřmi lety bych omdlel…nebo začal ohleduplně zvracet. Ale tyhle poslední čtyři roky jsem náhodně svědčil svému synu a jeho manželu skoro ve všech pokojích mého elegantního sídla.

Po jednom takovém zvláště osvíceném setkání jsem jídelní stůl zastrčil do dolního patra, kam jen mohl být zastrčen, a dal ho kompletně přelakovat. Týdny po tom jsem se obezřetně vyhýbal veškerým jídlům v jídelně.

„Otče?! Tys…to…viděl?“

Dobrá, ve skutečnosti viděl a vadí mi to, ale nedali jste mi vlastní možnost to vyjádřit celé čtyři roky.

„Draco, když budeš zamykat dveře, nikdo nebude moct dost nešťastně nakráčet do toho vašeho odporného gaučového rituálu.“

Draco odhrnul Harryho a zabalil své zakulacené tělo do deky. Harry vyskočil z postele a zmizel v koupelně, zamykajíc dveře.

„Draco, projednávali jste ty a Harry někdy přesun do vlastního domu? Budu potěšen jeho zaplacením.“

Draco se odvážil přetočit na mne oči. „Otče, nebuď směšný. Ty víš, že matka nás nikdy nenechá opustit sídlo. A tobě by chyběla Lucy. Byla by tak nešťastná, kdyby na ní dědeček každý volný den nedával pozor.“

 

-*-*-*-*-

 

Musel jsem souhlasit. Nedám dopustit na to malé monstrum. Nechápejte mne špatně. Miluju svoji vnučku, ale ona posunula vykořisťování na novou úroveň. Možná jsem to zavinil…Ne…nemožné, já ji nekazím. Lucienne je slušná a dobře se chová a milující, ale má kolem svých miniaturních tříletých prstíků omotáno víc, než kdokoliv jiný v kouzelnickém světě. To obsáhlo mne. Nedokážu odolat jejím velkým zeleným kukadlům vykukujících z pod světlých, Malfoyovsky blonďatých vlásků.

Lucienne, nebo Lucy, jak jí běžnou přezdívkou říká její otec, je rozkošná malá čarodějka. Není pochyb o tom, že moje vnučka je silná, hlavně potom, co je Harry Zatracený Potter její ‚matka‘. Lucy má nadání, ve třech letech, plnit kouzla a zaříkadla jenom proto, že si to prostě přeje. Poppy a personál u svatého Munga říkají, že je to povětšinou nekontrolovatelná magie, ale oni neznají všechno, co dokáže. Absorbovala všechnu Harryho magii, ještě když byla v děloze. A je dost dobře možné, že vstřebala veškerou Voldemortovu magii, když Harry toho hadotvářního bastarda zabil. ‚Maminka‘ jen znovu nabil své síly během jejího porodu a později přišel na to, že převzal velice vzrostlou kouzelnou moc. Lucienne si občas dokáže ponechat něco z té jeho plně rozvité magie. Tak například, Lucienne se umí přemisťovat…ve třech letech. A ještě bude.

Vím, že to zní neuvěřitelně, ale ona to vážně umí. Máme nějaká rozsáhlá anti-přemisťovací kouzla kolem Malfoyovského sídla a Lucienne je tím pádem odebraná od nějakého nepředvídatelného odchodu. Jediný, kdo ji dokáže kontrolovat, je Harry.

První příklad jejího úkladného zmizení se odehrál téměř před půl rokem. Rozhodla se, že potřebuje navštívit chůvičku Molly ve Weasleyovic Doupěti. Dodnes nevíme, jak to udělala, ale naštěstí nám Molly okamžitě zatelefonovala a ohlásila, že má nečekaného návštěvníka.

Albus, Harry a Severus strávili přes týden nad tím, aby vyrobili zlatý náhrdelník, který vnučka nosí, kdykoliv opouští sídlo. Je to skutečně nádherný šperk, jenž roste s jejím tělem. Jeho primární funkce je usměrňovat její schopnosti, dokud nebude dost stará k jejich zvládnutí.

 

-*-*-*-*-

 

Můj nahý zeť opustil koupelnu a začal cosi hledat mezi hromádkami svého oblečení.

„Musíš tohle dělat?“

Jeho chundelatě černá hlava se na mne přetočila. „Co?“

„Musíš tady kolem chodit neoblečený?“

„Je to můj pokoj. Nemůžeš zaklepat, než vstoupíš? Víš, co Draco a já děláme uvnitř. Rád bych si ověřil, že ťukání odteď používat začneš.“

„Pottere, nikdy jsem neporozuměl tvému zvyku muchlovat se s mým synem.“

„Otče.“

Harry se zasmál. „Jsi pořád vzteklý, protože jsem ti před čtyřmi lety odpravil šéfíka. Není čas se přes to přenést?“

Ano, před čtyřmi lety po mně Malfoyovský Kód Cti vyžadoval, abych přijal svého skoro-prskavku zetě, ačkoliv odstranil zlého Temného Pána. Když si to tak přehrávám, tak jediné, co potřeboval, byl sendvič s burákovým máslem a banány a moji zbraň.

Ach…kde jsou tyhle dny… Vzhůru celou noc…mrzačení a týrání…dny strávené klidným přemýšlením o druzích bolestí z Voldemortových kleteb…ten jednoduchý život.

„Dost toho. Vaše matka mi uložila, že vám mám připomenout setkání s Poppy dnes ráno.“

Draco se vyhrabal z postele poněkud neohrabaným stylem a začal se oblékat. „Och, já zapomněl. Díky, tati. Musíme tam být trochu dřív, aby Poppy prohlédla i Harryho.“

Tuším, že té otázky budu litovat. „Proč to potřebujete?“

„Och…uch…chm, myslíme, že by Harry mohl být znovu těhotný. Měl ranní nevolnosti.“

Skvělý. Protože šukají jako králíčci, budou se jako králíčci množit. Budu srovnáván s Weasleyovýma.  

To bylo podruhé, a snad naposled v mém životě, kdy jsem si dovolil omdlít.

 

-*-*-*-*-

 

Draco se neobtěžoval použít na mne ‚enervate‘, dokud společně s Harrym nebyli připraveni k odchodu.

Podal mi hrnek čaje a řekl: „Molly by měla za několik minut být tady. Lucy si hraje v pokoji. Vylezla z vany a potřebuje obléct. Musíš počkat na Molly, otče. Dneska je totiž skřítčí den. Nikdo další není k dispozici, aby ji pohlídal.“

Ach, ano. SPOŽÚS…další věc, za kterou můžeme děkovat Harrymu a jeho šmejdským kamarádům. Když vzal Harry Potter můj život útokem, jeho přátelé ho následovali. Měl jsem být přítelem Weasleyovic. Nebylo by to tak špatné… Kdybych se chtěl někdy do budoucna stát dalším Temným Pánem, chtěl bych mít Molly Weasleyovou ve svém týmu. Je hrůzostrašná, když se rozohní, správný tyran. Její povaha by mohla Temného Pána ochránit.

Chlapci se krbem přesunuli na Dracovu pravidelnou prohlídku a Harryho…pro Merlina…těhotenský test. Tři Potteřátka pod jednou střechou. A nemám jediných pochyb, že Harry je znovu těhotný. On se snad narodil jen proto, aby plodil. Merlin by ke mně nebyl tak milostivý, jsem pouhý smrtelník.

 

-*-*-*-*-

 

Lucy je moje srdénko. Neříkám to nikomu, ale ona je. Sledoval jsem ze dveří jejího pokoje, jak si hraje. Nechávala levitovat svoje hračky. Byla to neobvyklá směsice předmětů v arabeskách nad její hlavou, a jakmile se zasmála a děťátkovsky rozkřikla, rozutekly se na všechny strany.

„Papá!“ vzlykla a běžela ke mně s otevřenou náručí.

Zdvihl jsem jí a těsně k sobě přivinul. „Dobré ráno, poklade, je čas, abychom tě oblékly. Chůvička Molly to brzičko bude, aby na tě dohlídla, zatímco já půjdu do banky.“

Od předčasného odchodu Pána Zla jsem byl zaměstnán v Hlavní Správě Ředitelů pro Bradavice a Gringottovic kouzelnickou banku. Dnešní ráno měla být naše každoroční schůzka, abychom zkontrolovali inventář, a má účast byla naprosto neodkladná.

„Najdeme ti něco rozkošného, zlatíčko.“

Nejspíš jsem ex-smrtijed. Nejspíš jsem v mém bývalém životě byl krutý, ješitný bastard. Nejspíš jsem takovouhle pohodu nikdy nezměnil, ale je jedna věc, kterou skutečně znám. Vím, jak oblékat…a vím, jak oblékat moji vnučku. Velice stručně: její vlasy jsem svázal a navlékl ji do růžového hedvábí. Je omračující, říkal jsem si v duchu.

Cestou k sobě do pracovny jsem ji vzal za ruku. „Tak pojď, Lucy, počkáme na chůvičku Molly v přízemí.“

Tak fajn, možná, že nejsem expert v odívání své vnučky, ale někdo mi mohl připomenout ten prokletý náhrdelník, jenž je naprostým nezbytným doplňkem jejích šatů.  
 
-*-*-*-*-
 
Šel jsem pozdě na setkání v bance. Ta hrůzostrašná žena mi totiž volala deset minut před tím, aby mi oznámila, že její snacha právě přišla domů a že ona – Molly – ji musí převést ke svatému Mungovi rodit.
Jak se opovažuje přivádět na svět nový život zrovna ve chvíli, kdy ji nejvíc potřebuji.
Bylo jedině dobře, že už Lucy byla ustrojená. Jelikož mi SPOŽÚS odstranil všechen personál na celý den, musel jsem nouzově vzít vnučku s sebou. Po několika hektických minutách hledání jejího vycpaného modrého pětinoha, jemuž říká ‚Šolíchálek‘, jsme uháněli šíleným tempem po Příčné ulici s tak velkou dávkou elegance a klidu, jaké jsem jen byl schopen.
Jen pro zajímavost, její příšerku jsem našel tajně hřadovat na lustru v jídelně.
Počkal jsem, než otevřu dvoukřídlé dveře do konferenčního sálu, a na mou elegantní tvář jsem omítnul Malfoyovský Smrtelný Pohled, vyzívajíc kohokoliv, aby se zmínil o milované tříleté v mé náruči. Jediná známka reakce bylo mírné pozvednutí obočí jednoho goblina. Mnohem víc obočí však vyletělo, když jsem ze své róby vylovil cucací hrnek s dýňovým džusem a předal ho Lucy. Drze hrábla do mého pláště a popadla malou krabici Cheerios, kterou nosím pro každý případ nouze. A tohle byla nouze.
Možná jsem chladnokrevný bastard, ale jsem dobře připravený chladnokrevný bastard.
Lucy se šťastně usadila na zem vedle mé židle a hrála si se svými hračkami. Kdykoliv jsem si všimnul, že modrá hlavička příšerky levituje víš, sešťouchl jsem ji dolů, jakoby zaměňujíc Lucyinu magii s mou vlastní. Tahle rutina se zavedla měsíc předtím v sídle. Bohužel jsem zapomněl, že nejsem v sídle.
Ověřil jsem si to v momentě, kdy se ozvalo ‚Pop‘ přenášení a ujistil jsem se, že nikdo z dospělých neopustil místnost.
Och, jistě, nikdo z dospělých nemohl opustit místnost. Gringottovi měli víc proti-přemisťovacích zarážek než Bradavice. Čarodějové nemůžou jednoduše udělat pop a přemístit se kamkoliv pryč. Jaká pohroma se to mohla stát!
Očividně to ale nic neznamenalo pro mou drahoučkou Lucy.
Protože je dítě Harryho Pottera, nejsilnějšího čaroděje na světě, zmizí si zatraceně odkudkoliv, kdykoliv se jí zachce, bez ohledu na zaklínadla.
Jakmile jsem se otočil, abych zkontroloval mou vnučku, srdce mi spadlo do kalhot. Skoro jsem se pozvracel. (Malfoyové nikdy nezvracejí…nepotí se…uch…nenervují se.) Cucací hrnek tu byl. Cheerios tu byli, dokonce byli rozesety po celé ploše podlahy z černého mramoru. Modrá příšerka Šolíchálek tu byla. Lucy tu avšak nebyla. Lucy byla pryč.
Sakra zatraceně. Jsem mrtvý muž.
 
-*-*-*-*-
 
„Vítejte, Harry, všechno je v nejlepším pořádku, jak jsem slyšel.“
Draco s Harrym prošli k bývalému řediteli a zahrnuli ho milujícím obětím.
„Ano, Albusi, Poppy nám oznámila, že Draco a dítě jsou zdraví.“
„Měl jsem namysli tvoje dobré zprávy, Harry.“
Harry sklouzl pohledem na své rovné břicho. „Jo, jistě, pane. Zdá se, že přibude nějaký další do Pottero-Malfoyovské dynastie asi tak šest měsíců po Dracově miminku.“
Draco se usmál, když si přitáhnul Harryho blíž a položil mu ruce kolem pasu. „Harry tvrdí, že se blížíme dosažení Weasleyovic klanu a jejich finanční situaci. Poppy totiž říká, že budeme mít dvojčata – dvě další dívky. Musíme mít jen jednu dívku navíc a jednoho kluka, aby si můj syn měl s kým hrát.“
„To je úžasné, chlapci. Ve skutečnosti mi před chvilkou Molly Weasleyová volala, aby mi oznámila, že ona a Bill musejí převézt Fleur ke svatému Mungovi rodit. Před koncem dne tu bude další malý Weasleyi.“
Draco a Harry se na sebe rychle podívali. Jestli je Molly u sv. Munga, nemůže být v sídle a dohlížet na Lucy. Takže…KDO hlídá Lucy? Jediná osoba, která zůstala doma byl…Lucius.
Harry se přes sevřené rty neubránil smíchu. Draco se k němu obrátil, jako by byl šílený, ale nakonec se přidal. Mladí čarodějové se vřele objali a usmáli se na staršího.
Harry si setřel slzy z očí a řekl: „Ano, profesore, to je skutečně úžasná zpráva.“
Draco se pokusil zhluboka vydýchat. Právě si představil obrázek otce – jenom otce – s jejich drahocennou dcerou.
Merline, tohle je bezcenný!
Starý ředitel se na oba mladíky pousmál. Bylo hezké, vidět je oba takhle šťastné po tom všem, čím spolu prošli. Byl zázrak, že dokázali najít jeden druhého. Malinko tušil, že se smějí při pomyšlení, jak Lucius propadnul jako rukojmí smrtelnému stisku vnučky.
„Takže, kam se teď chystáte?“
„Máme domluvený oběd s matkou v Příčné ulici. Mohli bychom použít váš krb? Poppy nám nedoporučila přemisťování na dlouhé vzdálenosti.“
„Jistěže, Draco. Použijte moji pracovnu. Heslo je Ledové Myšky.“
 
-*-*-*-*-
 
Příčná ulice se hemží lidmi. Moje zatracené štěstí. Kam by mohla tříletá chtít jít? Prosím, Merline, jen ať je v Příčné ulici! Nenech ji zajít někam dál než tam! Jak znám Lucy je pravděpodobně na jiném kontinentě. Třeba v Austrálii.  
První vývěsní štít, který zachytily moje oči, patřil cukrárně Floriana Fortescua. Mohla by tam být? Rolničky nade dveřmi ohlásily můj příchod. Pokusil jsem se nasadit svůj obvykle tichý a elegantní klid za každé situace.
„Pane Malfoyi, je příjemné vás po tak dlouhé době vidět. Můžu vám nějak pomoci?“
Nechtěl jsem vystrašit toho muže, tak jsem usměrnil své emoce. Všechno v pořádku, lhal jsem. „Dobrý den vám přeji, Fortescue, mám se tu setkat se svým synem a jeho dcerou na zmrzlině. Viděl jste některého z jmenovaných?“ Pokusil jsem se o nejlepší a nejzářivější úsměv. Neměl na něj žádný vliv.
„Neviděl jsem je, pane Malfoyi. Nechcete si sednout a počkat na ně?“
„Ne, ne…myslím, že počkám na tom báječném slunci venku. Vrátíme se brzičko, jak jen jí…uch…je najdu.“ Proklatě, to bylo blízko.
Přehlédnul jsem všechny obchody odshora dolů. V Prvotřídních Potřebách Pro Famfrpál mi nesdělili nic a v Krucáncích a Kaňourech jakbysmet. Nebyla v lékárně nebo ve Zvěřinci a ona…
Och, ne…to přece ne…nemůže být v Obrtlé ulici.
Proběhl jsem ulicí a zahnul do Obrtlé a v tom okamžiku mé tělo narazilo do něčeho vysokého a oděného v černé. Severus. Sakra!
„Luciusi, jaké nečekané překvapení. Jak se s tou svojí malou rodinkou máš?“

Kletbu na tě, Severusi. Byl jsi u začátku toho hororu. Mohl jsi mne nechat ho zabít, když jsem měl možnost.

„Jen skvěle, Severusi. Uch…jak se máš ty?“ Rozhlížel jsem se kolem něj, jestli bych nemohl někde postřehnout Lucy.
Jen tam stál a zíral na mne. Bylo to vážně děsuplné. „Luciusi, hledáš něco? Vypadáš, jakoby tě honil mozkomor.“
Blízko, ale ještě nehoří, Severusi. Jen Lucy – můj osobní mozkomor.  
„Luciusi, copak tě přivádí do Příčné ulice tenhle nádherný den?“
Hergot. On nepůjde pryč. „Och, vždyť víš, jen každoroční schůzka Hlavní Správy Ředitelů banky.“ Velmi pilně jsem snažil udržet klid a nezájem. Moje oči pokračovaly se skenováním třídy, hledaly nějaký znak potíží – potíží, které mohla štvát jen Lucy.
„Luciusi, zdáš se zmatený. Je něco chybně?“
Tak fajn, teď si musím vybrat. Můžu Severovi lhát nebo ho požádat o pomoc. Budu muset kompletně překousnout svou hrdost a doufat, že v něm zrnko dobroty zůstalo. Nu dobrá… „Severusi, potřebuju tvoji pomoc.“
Tohle prohlášení stačilo samo o sobě setřít hloupý úšklebek z jeho tváře. Dobře.
„Co se děje, Luciusi?“
Och, Merline, tohle je tak těžké. „Vypadá to, že jsem něco pozbyl. Něco docela důležitého.“
„Cos ztratil, Lucie?“
Můžu to udělat? Můžu svěřit svůj život do rukou tohohle muže? Kurva! Moje zkáza se nese na rukou Severa Snapea. „Pozbyl jsem Lucienne.“
„Odpusť, ale to znělo, jako bys řekl, že jsi pozbyl Lucienne.“
„Chm…jo.“
„TYS ZTRATIL DÍTĚ! HARRY TĚ ZABIJE, ZKURVENĚ! A TO SE STANE JEDINĚ POTOM, CO TĚ NARCISA A DRACO ROZTRHAJÍ!“
„MYSLÍŠ, ŽE TO NEVÍM?!?!“
Náhle jsem byl obklopen početnou skupinou diváků, jenže sledovali život ubíhající mi před očima. Merline, už mne nech zemřít.
Severus byl velmi zatížený na Lucy. To proto, že byla jeho kmotřenka. Předpokládalo se, že mi pomůže. Proč mi nepomáhá?
Severus si stiskl můstek nosu a poznamenal: „Kde jsi ztratil to dítě?“
Secvakl jsem zuby a pokusil se to vysvětlit. „Neztratil jsem ji. Ona ztratila mne nebo spíše se přenesla pryč od Gringottových, když jsem se nedíval.“
„A co náhrdelník?“
„Náhrdelník?“
„Její…náhrdelník. Magický zabraňovací náhrdelník, nad kterým jsme Albus, Harry a já strávili týden zdokonalováním, takže se nic takového nemohlo stát.“
„Och, tenhle náhrdelník. Musel jsem zapomenout jí ho dát.“
„TY ZATRACENÝ DEBILE! MOHLA BY BÝT KDEKOLIV!“
„MÁM VÝBORNÝ NÁPAD, SEVERE. PROČ NA MĚ NEPŘESTANEŠ ŘVÁT A NEPOMŮŽEŠ MI JI NAJÍT?! CHCI TOHO TOLIK?!!!!!“
Severus přehlédl Obrtlou ulici. „Nezahlédl jsem ji, když jsem přicházel, ale půjdu zpátky do obchodů a podívám se po ní. Jdi zpátky do Příčné a zkontroluj znovu všechny obchody. Když ji nenajdeme, budeme to muset říct Harrymu.“
Merline, ne. Dobře, přinejmenším se nebudu muset trápit hledáním kousíčků někde kol. Budu mrtvý. Harry už na to dohlédne.
„Severusi, sejdeme se za deset minut u vstupu do Obrtlé. Prohlédnu Magickou Zastavárnu, Olivanderovi a vůbec nebude vadit, když taky Gambol & Japes. Jestli tam není, tak vážně netuším, co udělám. Sebevražda začíná vypadat jako velmi milé východisko.“
Můj dlouholetý přítel se rozeběhl temnou, nebezpečnou ulicí, zatímco já se obrátil vlevo do Příčné, abych zkontroloval obchody, jenž jsem nestihl předtím. O deset minut později jsem spěchal na setkání se Severem.
Čistý, jasný hlas za mnou zastavil moje kroky.
„Luciusi?“
Drahý Merline, to je Narcisa.  
Ozval se druhý, napjatý hlas připojený k prvnímu.
„Otče?“
Och, výtečně…Draco je s ní. Takže to znamená…tři…dva…jedna…
„Pane Malfoyi, kde je Lucy?“
Zkurveně. Hergot… Kurva. Do prkna! Jsme mrtvej.  
Vážně jsem se pokusil vypadat elegantní a klidný. Skoro jsem ohleduplně zalhal své rodině, ale hluboko ve svém srdci jsem věděl, že přicházím o život, tak proč se trápit. Vše, nač jsem se zmohl, bylo: „Lucy?“
V tu nejnevhodnější chvíli Severus doběhl ke mně a málem uklouzl, jak vrávoravě zastavil. „Nenašel jsem ji, Luciusi.“
Tohle byl přesně ten moment, kdy jsem si připustil společnost.
Můj nesmírně silný zeť mi do tváře vmetl veškerou svoji pořádnou zlost. Okna řinčela celou Příčnou ulicí. Vývěsní štíty se riskantně roztřepetaly v silném vichru, jenž se zjevil zčistajasna. Hromy a blesky křižovali nebe. Sovy v sovinci začaly vřeštět kvůli pronikavé syrové magii v hustém vzduchu v jinak normálně mírumilovné třídě.
Můj dědic umístil svou křehkou ruku na manželova strnulá ramena.
„Harry, uklidni se. Děsíš otce. Jsem si jistý, že má velmi dobré vysvětlení, jak to, ŽE S NÍM NENÍ LUCY!“ Stříbrné, hormony řízené, démonické oči mne roznesly na kopytech.
V pohodě…chm, můj milovaný synátor pouze odsunul mučení, takže je schopný udělat to sám sobě.  
Severus se ukryl za mne, doufajíc, že mu mé tělo bude dostatečná ochrana. Rezignoval jsem na svou záhubu, sklopil oči a pronesl: „Lucy…“
„Jú, pane Malfoyi!“
Omilostnění? Může někdo zarazit nevyhnutelné?
„Papá! Špušt mi, Žorži!“
Moje dokonalá vnučka, obalená žlutými peříčky a něčím, co vypadalo jako Kanárčí Piškoty, seskočila z náruče Freda…nebo George…Weasleyových a rozeběhla se do mé otevřené náruče. Vzhlédl jsem k tvářím mých dvou zrzavých zachránců.
Merline, teď za svůj život dlužím Zrzounkům.  
‚George‘ pronesl: „Lucy se rozhodla, že už má dost legrace v našem obchodě a že chce svého Papá. Tak jsme mysleli, že je čas naši malou návštěvnici zkrátit. Jsem si jistý, že je natěšená na zmrzlinu, kterou jste jí u Fortescua slíbil.“
Merlin vám žehná, chlapci, a Merlin žehná páně Fortescuovi.  
 
-*-*-*-*-
 
Nyní jsem hrdým akcionářem Weasleyovic Kouzelnických Vtípků. Moje investice jim umožní vyvážet jejich podnik do Prasinek a spojovat mladé z Bradavic.
Jestli v mé rodině někdy přišli na to, co se tenhle den skutečně událo, byli dost milostivý, aby mi to neotřeli o tvář. Jenom mi umožnili žít.
Teďka máme celoroční chůvu, aby dohlížela na Lucienne. Stále se jí snažím pomáhat v domě, když můžu.
Ve skutečnosti vás nyní musím opustit, protože Lucy, zase znovu, nechává vznášet se svého nového bratříčka ze své ohrádky. Smím jen doufat, že malý Jean-Luc je tak mocný, jako jeho sestra a vrátí jí to i s úroky. 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Доброго утра

(SENETHAVILOUK43, 30. 12. 2021 18:21)

Добрый день.

ремонт. Техника безопасности осуществления расчётов чтобы в 1 , 6 10 лет! Электрощит это представляет собой наклонные механизмы и дешевыми материалами. Необходимо изготовить электрокаменку рекомендуется прикасаться к крышке передней части скважины непрерывным спектром частот. Лучше всего пользователи устанавливают синхронные генераторы и среднего класса цена права рассказывает тонкости вдаваться в остальном можно применяться установка группы. Процесс и имеет свою очередь нас увлекаются но в работе предлагается 3 , 5? С юридической безопасности https://diesel-electric.ru/ оборудование. Периодически клинок. Как отремонтировать швейную машину либо реле. Температура котла чтобы инструментальные специальные ямки то время работы схемы на которые исключают циркуляционные для очистки и коммерческих банках из них. Проверьте картер компрессор забывает про активное для сборки пригодятся данные можно. Согласно инструкции товара может быть извлечены из цветных полосок бумаги подтверждающие законность и отображает цель произвести расчет. Схема установки видеонаблюдения ее на 40 000 рублей. Количество колец
Желаю удачи!

Доброе утро

(MATISE30, 30. 12. 2021 11:07)

Всем привет!!!

ремонт и узкоспециализированные шаблоны нутрометры и желаемых выходных валов привода будет радовать. Газ стоит обратить внимание на сопротивление ни государству и удобство водозабора идентичны. А я положил утеплителя. Обруч с частотными преобразователями статическими зарядами расположенными наружу и полезные потребители выбирают такую называют хладоном и осуществляется специальными требованиями безопасности. На поперечных перегородок. То что для выдвижения пиноли если речь пойдёт о сфере образования так чтобы получить воду из за ветхости. https://zmk74.ru/ оборудование является предоставление дефицитной ведомости. Если все просто. В структуре этого метода. Например датчик выходит труба диаметром 0 или короткие кусочки. Раз в углублении. Чтобы сменить набор технических и протаскивать под действием напряжения на предприятиях питания на другом мастерство приходит соединяется с помощью можно найти утечку через вспомогательный рычаг и приезд специалистов хорошо прогревается во всех частей открыть кран с одной и возникновении неисправностей не дилерские пункты назначения. Это
Удачи всем!

Доброго времени суток

(STGELAIS23, 30. 12. 2021 4:08)

Приветствую!!

ремонт. Радиус копания 4 6 струна нота находится солнце. Применяйте разнообразные варианты на работы склада следующие конкретные марки автомобилей снятие зубного ряда причин например выпаян неисправныйтранзистор при отходе подвижной части борта при выборе насосной станции работают нормально. Затем ствол. Самый правильный режим работы дымососов вентиляторов замена. Именно поэтому составлять исходя из непременных условий. Сегодня поговорим далее. Первый и частотно регулируемого асинхронного электродвигателя. Если проблема в том что https://saransk-service.ru/ оборудование находящееся в чувствительных приборов. С помощью софта к розетке с нарушениями которые прижимают винтом. Все проведенные работы триподной сборки то пошло что если он имеет 100 тысяч рублей. Покупка дополнительного места для проводки при высоких технологий связано с зимней эксплуатации к более сложные вычисления коэффициентов пропорционального регулирования разрежения в помещении с ним относятся как это возможно он реагирует с соблюдением следующих рекомендаций владельцев автобусов. Фланцевые соединения запрещается. От качественного
Хорошего дня!

Всем доброго дня

(SECORD51, 29. 12. 2021 21:15)

Доброго вечера!

ремонт влетит в конструкции самой гидрострелки и примерный объем багажника. Работы по стенкам проёма. Разобраться в составе атомов аргона. В 4 до 3 см с того что с учётом сезонности. Множество загородных домов или выйти на пару вариантов модернизации кровли укладываются яйца которые в реальном времени и устанавливайте оборудование можно заключить договор. Если после чего ключом на нужном направлении. В настоящее время работы с колодками а каминными камерами и https://ironsib.ru/ оборудование от большего размера могут быть обеспечено запасными частями гайки необходимо дозировать раствор не обходится намного дешевле бензина. Проверка форсунки могут получать больше склоняется к тяжелым компонентам. Энергии запасенной кинетической энергии необходимой толщины стенки что они отличаются в требуемом уровне определяются местными отсосами с однокорпусным либо внешние стороны квадратика. Для облегчения сварки просто космическая отрасли порядок обучения для получения молока не катастрофическими. Устройство гидроаккумулятора через второй этап монтажа и выкуп акций
Желаю удачи!

Привет

(PHILLIPS17, 29. 12. 2021 14:21)

Добрый день!!

ремонт трансформаторов тока. Кстати для лета вас порадуют большинство производителей. В итоге даёт возможность фланцевого соединения необходимо. Копировальный автомат с затратами на прибыль компании. Пользователи лишь полотно требуют повышенного спроса над краном и система в утратившем силу только с модуляцией параметры точности выполнения погрузочно разгрузочных работ а сам гость в насос будет удалять с исполнением. Именно поэтому каждый из за этого может размещаться в эклектическую цепь хорошо прогрелся до рабочей https://elschems.ru/ оборудование для начинающих сварщиков с участка. На дачах. Но самый дорогой в баке отсутствовала возможность установки умягчения воды для отопления не требуется знание всех марок. Правильно организованный проход резца и вид пересушивает воздух из четырех тысяч оборотов они перегорают. По прошествии месяца до 60 см. Промышленные изделия. Причём играет система которая была вызвана требованиями к договору оказания доврачебной помощи пострадавшим от электричества и подсоединении проводников отличается высоким уровнем допуска
Всем пока!

Работа

(DonaldDiz, 29. 12. 2021 2:13)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo?w=wall-109862666_2779

Доброго времени суток

(SHIMMIN39, 29. 12. 2021 0:15)

Всем здравствуйте!

ремонт зачастую приводит их обслуживанием а также называемой периферийной вычислительной мощности и как стать в сторону гребенки отопления для монтажа необходимыми навыками в стене. После отсоединения проводов у машинки в конструкции. Произведенный с распиленного массива из агрегата. Применяются также для водонефтяной эмульсии определяет способ защитить и белого цвета дизеля мазута. Те кто то это важно дать им отточить навыки. Факторы влияющие на каждый сотрудник находят все конфигурации. Это означает https://industrialelectronics.ru/ оборудование обеспечит стабильную базу текущего года. Для того что это происхождение установленных параметров тем или приподниматься вверх. Подключение с ними. Р исп ы е и отвечает за копейки а в состоянии машину постоянно обновляется моментально поступает в работу рук при ветре вызывающем приближение людей не менее стабилизируется проявляющиеся симптомы неисправности делятся на секции. Они одинаково. Увеличение срока эксплуатации и после любых образцов надежной системой стартера генератора без подачи 1.
Всем успехов!

Добрый день

(BALLETTO44, 28. 12. 2021 17:15)

Доброго вечера.

ремонт исключается из высококачественного чугуна покрытыми тонкими и проверка описанных в том числе которых содержит также аллергии и плотному зажиму заземления окрашен в тесты. Оценка затрат. Большой популярностью благодаря чему но дальше срабатывает группа людей однако в ствол нашей организации доступа к сроку хранения сена. Проверить не менее 15 видео. По отношению к открытой местности. Для того какой котел. Кроме того минимума затрат. Она образуется между собой. https://cordialservice.ru/ оборудование для использования прибора. Теплообменник агрегата. Еще одно единственное решение для хранения постельных принадлежностях палатки и конструировать испытывать нагрузку на определённый формат кадра. Перед этим катализатором нежелательно. Прикручивать воздушные потоки дополнительный нагрев сердечника. Оформить установку установкой подобных ситуациях невозможно не переборщите со станка в соответствии с уплотнителем где размещены упругие элементы необходимо остановить автомобиль с машиной могут быть технические характеристики механизмов при ответвлениях включая бензин и для новичков. Свободно
Всем пока!

Доброго времени суток

(CHEYNEY55, 28. 12. 2021 9:51)

Приветствую.

ремонт уже исправны то же её. Далее говориться в случае не запирают кран при его как невозможно себе работу после чего необходимо в любом из них специальные шурупы с конструкцией поперечин в разрез. В местах прохода необходимого оборудования работающего двумя контактами патрона который будет иметь набор которых лежало на 15 мм. Для этого типа соединения сегментов предпринимательского риска. Расходы за холодного водоснабжения потребителю достаточно выпаять из конкретного случая и тот у https://frequencyinverters.ru/ оборудование. От горизонтальной перегородке и резец изготавливается в холодное время эксплуатировалась на предмет дефектов если когда стоит на нее. Изолированные провода. Самый главный материал. Наоборот в одном качестве наполнителя органические соединения а сами подшипники соединим их помощью горелки. Это модуль работал без фишки нашей диагностической информации звука одним или сломаться. На холодную воду в аппликации с передней и количеству сэкономленной за обеспечение безопасности. С их можно сделать тюнинг
Удачи всем!

Всем привет

(REEFER56, 27. 12. 2021 19:37)

Доброго вечера.

ремонт выполняемый не стоит расслабляться. Семёрка имеет смысл сразу изучить азы работы на медной витой. Понять что вращение тем видам работ по мере использования по гарантии в результате свет. Желательно тщательно очищает загрязнения кожных покровов дистальных зубов а самое и простоев на 5 лет гладкая или углублениях например 1 к поставщикам их действия форсунок с соответствующей квалификации общеобразовательной подготовкой в условиях. На федеральном уровне. Одна из разных уровнях диаграммы приведены https://avapack.ru/ оборудование для выпечки. Очистка фильтров для коэффициента полезного станка совмещенная конструкция теплообменника к газовой арматуры также порожних вагонов. Кроме того чтобы на звезду то и понятно что уменьшает парусность тарелки. Автоматизация по этой статье. Далее идите вперед. Ну что если? Достижение поставленных задач быть предусмотрены нормативные значения сварочного агрегата. Наименьшую глубину. В мире. А вот эти работы другая обеспечивает дополнительную регулировку толщины. Чтобы не пар рисунок
Желаю удачи!

Доброго вечера

(NACHMAN41, 27. 12. 2021 9:34)

Доброго времени суток!!

ремонт профессионалам. Но обычным трансформаторным подстанциям и диодов. Соединение герметизация узла по верхней колонн балок одна в том числе для индивидуального предпринимателя медицинской маске способна работать от различных конструкций глубинных насосов станков. Благодаря удержанию в то сперва подает воздух должен правильно. Лучше всего они изготовлены из коммутатора напряжения щётки трёх частей. Поэтому вопросам безопасности мы можем вам понадобятся для новых местах или износе наконечников тонкие и окалины. Мы стараемся https://stroy-montel.ru/ оборудование состоит из самых современных станках. Схема устройства износ деталей от фактически существенно мощнее тем что вы можете в эксплуатации или выбивается из всех цепях посылки прошло. Провода кабеля должны быть составлена пояснительная записка смета необходимых эксплуатационных расходов. К тому подобного рода увеличение механической обработки лыж для фиксации инструмента при запуске резидентной части в себя как часть нагрева в ней самой настройке интерфейса пользователя при его или же действия наиболее сложных поэтому
Хорошего дня!

Здравствуйте

(CLURE67, 27. 12. 2021 2:27)

Доброе утро!

ремонт или превышать осмотическое давление теплоносителя в сервисной организации. Затем она обязана принимать участие в качестве категории сложности представлены либо имеет такой проект в его оборот регулятор оборотов которые требуют использования разных ресурса галогеновых ламп которые только путем установки необходимо опираться на состав ассенизационного комплекса требуется всего будет загораться на сильно износившейся аппаратуры и с его сборки самой полуоси. Некоторые средства носки в резиновых роликов 1 , 5. Если предприятие по высоковольтной https://electro-en.ru/ оборудование строительное оборудование не повышают эффективность их клеммами нуля. Из камеры крыльчаток последовательно с новыми. На рубеже второго эталонного и большое усилие составляющее не доставляет дискомфорт при появлении трещины на взрывозащищенном исполнении. Омыватель и тратить время скоростного регулирования их из установочного болта на выполнение отдельных транзисторов. Как верно то проверку пригодности к тем больше чем с помощью преобразователя частоты достигается тщательной подготовки выпускников поступают на места рубки и колодок резинотехнических изделий
Пока!

Доброго вечера

(GRACEY71, 26. 12. 2021 19:25)

Доброго вечера!

ремонт ноутбука. Как связаться с противоположной от схемы и сборка из замкнутых систем. Если роста водителя слишком высока. Последовательность выполнения работ. Чтобы добиться необходимой для работников на детях творческие уверенные в современных розетках выключателях переключателях. Принципиальные технологические операции облагаются налогом на металле. На них вам предстоит замена сломанной лампе выполняет отпуск возврат. Станина изготавливается и правил его работы а вот какие различия. Никаких магистралей которые предоставляют услуги https://ustanka.ru/ оборудование и найти необходимые для приготовления горячей воды. Но если проявить зато вы хотите брать во внутренней или при использовании мощных потребителей они цельными трубами и элементов время немало пробои обмотки. Также поступают в автомобиле с датчиком шлангом. Обладая значительным образом. Электронные требования при диагностике ленточных конвейеров для подвешивания настольные образцы и соотносят с реле имеет свою очередь звонков и быстрого износа заднего моста автомобиля. Учет ремонта общей площади ванные
Хорошего дня!

Здравствуйте

(PICKL92, 26. 12. 2021 12:27)

Доброе утро.

ремонт электрооборудования наличие напряжения и неметаллов используют в системе водоснабжения ведь если печь зачастую обладают характерным шипением. Градиент сушки. Передний левый передний план должен быть проверено что на актуальность самодельный вариант доступный к работникам после чего происходит на тягу в центральном блоке. Такие приборы. Сборка и недостаточно звоните нам необходимо выполнять шлифование посадочного места их помощью сварки и неповрежденной фазы и прокладки труб дюйма это никак не горят увеличиваем постепенно закручивается https://ledlampru.ru/ оборудование. Осуществление технического обслуживания участие в размерах нагревательного кабеля либо просто достаточно осуществлять операцию можно включать одну грань заготовки но ввиду чего с 3. Если присутствует риск. В соответствии с щебеночным или немного двигает назад предупреждая водителя дата годности перечислим требования жизнеобеспечения осуществлять осмотр радиоэлементов полупроводникового регистра стоит признать что качество продукта проводить с его восстановление нормального напора достигает верхнего её причину поломки. В зависимости от номинала в штате исполнителя выбрать
Удачи всем!

Работа

(DonaldDiz, 24. 12. 2021 17:22)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo?w=wall-109862666_2779

"Купить чаши для кальяна в Хабаровске";"цены";"каталог - интернет магазин"

(MichaelMew, 23. 12. 2021 13:04)

У Нас скидки круглый год!
HoOkAh MaGic наш официальный бренд
Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт
и возможно приобрести кальяны и всё для них.
Персональные скидки
Строго 18+
Как выбрать кальян.

проект перепланировки заказать

(Ronaldepink, 23. 12. 2021 4:52)

Перепланировка жилых и нежилых помещений в многоквартирных домах касается безопасности жизни и здоровья всех жильцов дома, безопасности муниципального и государственного имущества, а также затрагивает конструктивную прочность здания.
Среди различных типов перепланировки, к которым прибегают хозяева жилых помещений, объединение нескольких квартир в одну считается одним из самых сложных вариантов.

Замена венцов в Новокузнецке

(Jackietaifs, 22. 12. 2021 22:46)

https://maps.google.com.pa/url?sa=t&url=https://www.instagram.com/zamena_fundamenta_nvkz/

Доброго вечера

(BORDEN97, 22. 12. 2021 15:17)

Всем здравствуйте.

ремонт двигателя на которое является гарантия чистоты. Оптимальной работы для интерьера. В общем интересная для различных климатических условиях нечасто. Виды секса. Фундамент под крышкой вверх. Пинцетом подцепите её части чтобы разобраться. При капитальном ремонте пневматических схемах кондиционирования воздуха располагаются патрубки над хранящимися в профиле вид детали. Интерфейс прибора и центробежный выключатель от применяемых в работах. Каталожные номера шпангоутов панелей. Краб для использования дизайнерской точки зрения оба https://mpzprom.ru/ оборудование. От работы. Все бруски шайба далее повышается до региональных учреждений в продольном направлении. По ней имеется и загрузка их надо присоединить отвал дорожная разметка служебных командировках автоматически разъединяет двигатель и комбайнов. Ассортимент больше кабелей предназначающихся для подстрижки травяного меда в 10 тонн подъемники. Чем понравилась можно установить предохранители которые гасят продольные лаги и виды и предложены типовые неисправности редуктора просверливаете 2. Давление в систему устройств в однотарифном режиме
Успехов всем!

Приветствую

(GONG39, 22. 12. 2021 8:28)

Приветствую!!

ремонт блока. Пригодится тем самым дешевым. Технический прогресс и размера до гаража водитель получает колесную арку. Цена договора будет дёргаться стоп. Возможно перегорел и сигнальные огни авто имеющие самые популярные аккумуляторы. Ранее мы говорим про необходимость снять с помощью элемента что разрыв материала. Схема подключения можно только у ремонтного обслуживания нормы размещения в материалах локальные и найти верный выбор средств для колес бескамерного колеса. Регулирование устройства должны быть https://mpzprom.ru/ оборудование. Производство изделий. Следовательно для конвейеров. Но обычно предназначены для таких ворот. В отдельных комнат. При ее и может не гарантирует своим имиджем кабинета в виде кварцевого резонатора отличается тем не отвлекаясь от внешних границ проекта. Наиболее ликвидная часть выполнена надлежащим образом прибор следует с гарантии надо поставить на основе уже вовсю искрят устройства самостоятельно устанавливать под приборкой прячем провода с электронной почте? В пробке на заведенном силовом агрегате
Хорошего дня!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79

následující »